Полтавська міська рада – за сімейні форми виховання

З Новим Роком привітати дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. До цього долучились представники Полтавської міської ради. Вони не лише вручили подарунки, а й дізнались про труднощі родин. 

У Полтаві – 5 прийомних сімей, в них виховується 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Одна з таких – родина Овсієнків. Тут виховується троє хлопчиків. Вони – рідні брати. 

родина Овсієнків, батьки-вихователі 

- Можете сказати, що ви любите цих дітей?

- Так. Це те, чого вони потребують. Більше уваги, більше кохання. Хто не любе цих дітей, люди не зможуть просто з ними жити і їх сприймати, якщо їх не любити.

Привітати малечу з Новорічними святами завітали представники Полтавської міської ради та незмінні Дід Мороз зі Снігуронькою. 

За словами секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти, він прийшов не лише привітати дітей, а й подивитись, у яких умовах вони живуть, дізнатись у родини про їхні додаткові потреби та проблеми. Олександр Шамота переконаний, діти мають виховуватись в сім'ях, де немає вихователів, а є мама й тато. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- На мою думку, держава має прийняти чітку програму і стимулювати появу цих будинків шляхом надання можливостей кредитування або побудови за рахунок державного бюджету, можливо, зі співфінансуванням з органами місцевого самоврядування. Таким чином, стимулюючи будівництво будинків. Зрозуміло, що дитина в будинку сімейного типу знаходиться вдома.

Олександр Шамота також відвідав родину Мацицьків. Тут виховується 9 дітей. За словами господині дому Олени, сумувати їм не доводиться, хоч всі діти й слухняні. 

Анастасія Демолевська, полтавка 

- Мені тут дуже спокійно, дуже подобається.

Також Олександр Шамота додав, що одне із завдань міської програми соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді – соціалізувати дитину, підготувати її до того, щоб вона стала гідним членом суспільства.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію