Конкурс проєктів розвитку територіальних громад

21 мільйон гривень співфінансування із обласного бюджету отримали 49 громад-переможців конкурсу проєктів розвитку територіальних громад від Полтавської обласної ради. Серед них – і Полузірський навчально-виховний комплекс Новосанжарського району. Кошти там використали на реконструкцію цього закладу.

Нинішню зиму Полузірський НВК Новосанжарського району зустрічає із новим дахом, вікнами й утепленими стінами. Частину коштів на це громада отримала завдяки перемозі в конкурсі проєктів розвитку територіальних громад від Полтавської обласної ради.

Валентина Гаража, директорка Полузірського навчально-виховного комплексу

- Школа, бачите, повністю утеплена. Поміняли дах на всіх трьох корпусах. Введена в дію нова топочна, яка опалює приміщення школи. У школі дуже тепло і затишно.

У шкільних класах тепло та сухо. Вчителька закінчує урок української мови.

Людмила Бойцова, вчителька української мови

- Після того, як утеплили школу, стало набагато тепліше. Діти почали відвідувати школу, менше стали хворіти. Взагалі стало комфортніше працювати у школі.

Навчальні заклади – пріоритет у співфінансуванні в рамках конкурсу проєктів розвитку від обласної ради.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Що таке конкурс територіальних громад? Це – 21 мільйон співфінансування із обласного бюджету, які отримують 49 громад переможців. Це – відремонтовані школи, дитячі садки, безпекові центри, дитячі майданчики. Конкурс у нас традиційний, у 2018 році теж 49 громад отримали 25 мільйонів співфінансування з обласного бюджету. У новий рік ми йдемо із новими ідеями. Ми закликаємо громади брати учать у нашому конкурсі. І нові ідеї краще реалізувати разом.

У 2019 році завдяки конкурсу проєктів розвитку територіальних громад від Полтавської облради відремонтували також Вергунівську школу в Хорольському районі. У Семенівській громаді обладнали тренувальні зали. Сучасний екопарк з'явився у Кобеляках. А для дітей села Потоки обладнали творчий простір. Загалом за цей рік півсотні громад реалізували свої ідеї в рамках проєктів розвитку територіальних громад від Полтавської облради.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію