У Полтаві патрульні почали вимірювати швидкість автівок

Роблять це приладом TruCam. Речниця патрульної поліції області Катерина Григоренко розповіла: в обласному центрі швидкість автомобілів вимірюватимуть на п'яти вулицях. На яких саме, знають наші кореспонденти. 

Це відрізок вулиці Європейської в Полтаві. На ньому патрульні радаром TruCam вимірюють швидкість автомобілів. 

Катерина Григоренко, пресофіцерка патрульної поліції Полтавщини

- У нас є п'ять вулиць ‒ це Європейська, вулиця Соборності, вулиця Сакко, Маршала Бірюзова та Великотирнівська, на яких буде здійснювати фіксація. Було зарекомендовано Києвом і Департаментом фіксацію на вулиці Соборності, але під час дослідження аварійності й тяжкості наслідків, і взагалі ймовірності порушень на цій вулиці, прийнято рішення, що доцільніше було додати ще чотири вулиці, де зазвичай водії більше перевищують допустиму швидкість руху й де є аварії з більш тяжкими наслідками.

Речниця патрульної поліції області Катерина Григоренко пояснює,  коли поліцейські перевірятимуть швидкість автівок в Полтаві. 

Катерина Григоренко, пресофіцерка патрульної поліції Полтавщини

- Залежитиме, по-перше, від навантаження лінії 102. Сьогодні у нас з ранку було велике навантаження, й ми не могли тривалий час екіпаж виділити на відеофіксацію. Якщо станеться грабіж, й диспетчер зателефонує цьому екіпажу - він зобов'язаний виїхати та відреагувати. Лінія 102 у пріоритеті. Так само, це залежитиме від кількості ДТП на якійсь певній вулиці.

Патрульний поліцейський Богдан Лукаш каже: у населених пунктах автівки мають рухатися зі швидкістю не більше п'ятдесяти кілометрів на годину. Поліцейський називає розмір штрафу за перевищення швидкості.

Богдан Лукаш, патрульний поліцейський 

- Частини першої статті 122 кодексу України про адмінправопорушення передбачення у вигляді штрафу у розмірі 255 гривень – це перевищення швидкісного режиму понад 20 км/год. Штраф за порушення частини третьої статті 122-ї Кодексу України про адмінправопорушення передбачений у вигляді штрафу у розмірі 510 гривень – це перевищення понад 50 км/год.

Нагадаємо, Управління патрульної поліції в Полтавській області має три прилади вимірювання швидкості TruCam. Їх патрульні використовують на відрізках трас Київ-Харків-Довжанський та Полтава-Олександрія. На Полтавщині швидкість автомобілів радаром TruCam патрульні почали вимірювати з восьмого жовтня 2018-го року. Перший тиждень був тестовий, а з 15-го жовтня поліцейські почали складати адмінпостанови за перевищення швидкості. Загалом обласне Управління патрульної поліції склало майже 11400 постанов.  Про це розповіла речниця патрульної поліції області Катерина Григоренко.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію