На Полтавщині дерево розтрощило чоловікові голову

Трагедія сталася у селі Шилівка Решетилівського району. За словами очевидців, двоє чоловіків заготовлювали дрова для опалення будинку. Коли вони намагались спиляти дерево, воно розламалося на частини і розтрощило одному з них, 35-річному Івану, голову. Чоловік помер миттєво.

На околиці села Шилівка Решетилівського району двоє чоловіків, Сергій та Іван, заготовляли дрова на зиму. Несподівано стовбур дерева розламався на частини. Сергій отримав гіллякою по плечі, а одна з частин стовбура впала на голову його напарнику – 35-річному Івану.  

Сергій Дудко, житель села Шилівка 

- Спиляли нормально все. Обломився верх і падає, секундне діло, падає на низ, попада в затилок хлопцеві. Мені по плечу попало ото куском. Ну розламалося на куски.

На допомогу одразу покликали сільську медсестру. 

Валентина Мальцева, медична сестра Шилівського ФАПу 

- Крові майже не було, а видно було, що голова сильно побита. Оця гілка, вона якраз попала йому на голову. І в нього черепно-мозкова травма, несумісна з життям.

За словами односельців, Іван у шкільні роки залишився сиротою. Останній час жив у сестри, допомагав їй по господарству. Раніше заготовляв ліс у місцевому фермерському підприємстві. Тож як поводитися із пилкою, знав. 

Сергій Проценко, житель села Шилівка

- Він робив свого часу, і в господарстві із бензопилкою працював. І також в інших людей, наймали його люди там тоже. То він техніку спилу дерева в принципі був з цим ознайомлений і знав, мав досвід роботи. Так склалися обставини, що, можливо, вже був вечір. Можливо, була якась халатність з їхнього боку, що вони не звернули увагу на те, що там. Аварійна ситуація, яка могла б загрожувати життю їхньому.

За фактом загибелі 35-річного чоловіка у поліції відкрили кримінальне провадження з приміткою «нещасний випадок». Проте навіть після цього трагічного випадку мешканці Шилівки не приховують, що й надалі будуть пиляти дерева, щоб опалювати оселі, адже газом – дорого.  

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію