Навчання з пожежної безпеки у школі №23

Що робити у випадку пожежі. Сьогодні, 23 грудня, учнів та вчителів Полтавської школи №23 рятувальники навчали правилам пожежної безпеки. Разом із учасниками освітнього процесу відпрацьовували процес евакуації, навчали користуватися первинними засобами протипожежної безпеки.

Подвір'я школи №23. За сигналом учні залишають споруду. Молодші школярі йдуть один за одним, тримаючись за плечі сусіда. За словами рятувальників, це – за правилами пожежної безпеки. Діти шикуються на вулиці. Вчителі вийшли із класними журналами. По черзі підходять до штабу та передають спеціалісту дані, скільки дітей присутні та скільки вийшли. За сценарієм, у школі сьогодні залишилося двоє. Пожежник демонструє, як він його евакуює. Приїхав на навчання і начальник Управління освіти Полтавського міськвиконкому Юрій Матвієнко. Він пояснює: питанню безпеки дітей завжди приділялася особлива увага. А у зв'язку з трагічними подіями в Одесі необхідність робити подібні перевірки зросла. 

Юрій Матвієнко, начальник Управління освіти Полтавського МВК

- Полтавські школи, полтавські садочки, усі освітні заклади міста готові, протипожежна безпека на рівні та подібні заходи, вони є тому демонстрацією. Проводяться інструктажі регулярно, проводяться навчання регулярно, зустрічі з працівниками надзвичайних ситуацій.

За словами секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти, зупинятися на навчаннях учасників освітнього процесу не збираються. Мовляв: далі будуть бібліотеки та будинки культури. Додав: минулого року було багато зроблено у цьому напрямку.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Дуже багато зробили для того, щоб встановити засоби пожежогасіння, засоби попередження утворення пожежі, сигналізацію пожежну. Але все це потрібно періодично перевіряти, удосконалювати, відповідно, відпрацьовувати навички педагогічних працівників і працівників, які працюють з людьми.

За словами рятувальників, операція з евакуації цього разу пройшла за чотири хвилини. Далі дітям та педагогам показують, як користуватися первинними засобами пожежогасіння. Утім, якщо пожежа трапляється насправді, пожежники рекомендують, перш за все, не панікувати. 

Сергій Пругло, начальник Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС у Полт.обл.

- Якщо це приміщення досить об'ємне, то необхідно знайти план евакуації найбільш наближений до цієї людини буде позначка, де ви знаходитеся та як вийти з цього приміщення.

По завершенню навчань кожен міг самостійно спробувати попрацювати з вогнегасником. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію