У Полтаві пройшла церемонія нагородження «Майбутнє твориться сьогодні»

«Майбутнє твориться сьогодні». У Полтаві нагородили переможців міського та Міжнародного конкурсів дітей початкової школи. А саме – з математики та української мови. З останнього конкурсу полтавка вже стала учасницею Міжнародного етапу конкурсу імені Петра Яцика. 

Спершу нагороди отримують лауреати Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика. Абсолютна переможиця не лише в Полтаві, а й в області – третьокласниця Віра Міндобаєва. Вона учениця гімназії № 17. Розповідає: завдання для неї складними не були. Усі вони були творчими. Та, за словами дівчинки, до Міжнародного етапу готується наполегливо. Мовляв: представляти область на четвертому, останньому етапі – це дуже відповідально. 

Віра Міндобаєва, посіла 1 місце у Полтаві та області (конкурс знавців укр.мови ім. П.Яцика)

- Завдання були легкі, не було нічого складного, я легко справилася. Ну треба було там постаратися іноді. Я дуже добре ставлюся до української мови, я її люблю, це дуже красива мова, я вважаю.

Наступними нагороди отрмують переможці конкурсу з математики «Юний ерудит». Участь в ньому брали четветрокласники. Перше місце тут посів Кирило Феліпас. Хлопець з дитинства захоплюється математикою та англійською. З іноземної мови подібних конкурсів для молодших школярів ще немає. Хлопець розповідає: завдання зовсім не були подібними до тем за шкільною програмою.

Кирило Феліпас, переможець конкурсу з математики «Юний ерудит»

- Швидкість, час і відстань – така тема в школі. А відрізнялося все. Там все зовсім по-іншому. Просто на логіку завдання, не було такого, щоб ми це вивчили. Наприклад, найбільше число, ну двохзначне число, яке ділиться. 96 – це легко.

Нагороди дітям вручає методист початкової освіти міськметодкабінету Управління освіти Ніна Бондаренко. За її словами, кількість учасників з кожним роком. Діти в ньому завжди показують високі результати. 

Ніна Бондаренко, методист початкової освіти міськметодкабінету Управління освіти

- Міське свято «Майбутнє твориться сьогодні» уже проводиться вдев'яте. Що я хочу сказати, що популярність конкурсу зростає з кожним роком, тому що все більше і більше діток бере в ньому участь і, як ви побачили, велика кільеість з них займає призові місця.

По завершенню офіційної частини переможців та гостей привітав самодіяльний ансабмль з 11 школи «Князь тиші».

Наостанок кожен охочий міг сфотографуватися у спеціально облаштованій зоні. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію