На Полтавщині обсяги щеплення з кількох керованих інфекцій сягнули рівня популяційного імунітету

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак повідомив про підсумки моніторингу щодо щеплення населення від керованих інфекцій на території області минулого тижня (16-21 грудня, 2019 року).

Згідно з ним, обсяг вакцінацій дітей першого року життя проти дифтерії, правцю та кашлюку збільшився з 87 % до 88,4 %; дітей у віці 18 місяців – із 89 % до 91,7 %.

Кількість щеплених однорічних дітей проти кору збільшився з 91 % до 93,8 % та досягла рівня популяційного імунітету; рівень щеплення проти кору дітей 6 річного віку зріс із 91 % до 94 %; рівень вакцинації підлітків проти дифтерії та правцю зріс з 93 % до 95,3 %, отже досягнуто рівеня популяційного імунітету; рівень вакцинації проти дифтерії та правцю у дорослих зріс з 90,5 % до 95,1 %.

«Кількість відмов від щеплень батьків дітей першого року життя зменшилась у Гадяцькому та Хорольському районах», – сказав Віктор Лисак.

Він поінформував, що протягом 16 – 21 грудня 2019 року представники Департаменту та обласного імунологічного центру КП «Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня» брали участь у щорічній Національній четвертій конференції «Вакцинація та спалахи в Україні. Вакцинація в контексті реформи охорони здоров’я».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію