Діти Варварівської школи-інтернату на день занурились у казку

Представники ГПУ «Полтавагазвидобування» — філії найбільшої газовидобувної компанії України «Укргазвидобування» привітали дітей та вручили їм корисні подарунки. Як це було — дивіться далі в сюжеті.

- Під подушку я загляну,

- рано вранці, усміхнусь.

- Подаруночки дістану,

- Миколаю поклонюсь.

- Зі святом!

Саме так учні Варварівської школи-інтернату розпочали святковий концерт до Дня святого Миколая. За вірші отримували солодкі подарунки, які для них підготували представники  ГПУ «Полтавагазвидобування» — філії найбільшої газовидобувної компанії України «Укргазвидобування». Не цукерками єдиними, цьогоріч компанія виділила кошти на потрібний інвентар у школу. 

Світлана Овчаренко, директорка Варварівської школи-інтернату

- На святкування Дня святого Миколая до нас завітали наші давні друзі - представники ГПУ «Полтавагазвидобування». Ці зустрічі вже стали традиційними. Діти з нетерпінням чекають не тільки солодких подарунків, а й більш суттєвих. За період нашої співпраці інтернатний заклад отримав значну допомогу, за рахунок яких зміцнювалась наша матеріально-технічна база.

«Укргазвидобування» - надійний партнер для громад, де проводять видобуток вуглеводнів. Крім сплати ренти, допомагають і місцевим закладам. У Карлівському районі працюють давно, тож у Варварівці не вперше. 

Олександр Соломаха, заступник директора із загальних і соціальних питань ГПУ «Полтавагазвидобування»

- Співпрацюємо з цим освітнім закладом з кінця 2017 року. До цього допомагали за рахунок корпоративного волонтерства, тобто співробітники компанії виділяли особисті кошти на придбання потрібних закладу речей. Тепер у філії заклали фінансовий механізм, яким скористалися передусім, щоб привітати діток із прийдешніми святами.

Кошти у розмірі 40 тисяч гривень школа-інтернат витратить на придбання покривал для дитячих ліжок і посуду в шкільну їдальню. Діти раді гостям і подарункам, з нагоди свята влаштували концерт. Співали, танцювали та охоче спілкувались з гостями. 

Наталія, учениця 6-го класу Варварівської школи-інтернату

- Ми разом готуємось до новорічних свят. Сьогодні влаштували концерт, поспілкувалися з гостями. Я особисто була ведучою та співала пісні.

Анастасія, учениця 10-го класу Варварівської школи-інтернату

- Я сьогодні виступала у ролі Зими, читала вірші. Разом водили хороводи. Усім подобається Новий рік, бо це нові пригоди.

У компанії переконані, діти — це майбутнє країни, тому подібні акції підтримки влаштували в різних містечках України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію