Полтавка знялась у кліпі з телеведучою Лесею Нікітюк

Тренерка з вокалу Яна Пасічна – єдина із Полтави, хто переміг в челенджі «Today I will». Вона й отримала головний його приз – запис пісні та зйомка музичного кліпу із відомими українськими телеведучими Лесею Нікітюк та Олександром Педаном. Враженнями поділилась із нашими журналістами.

Яна випадково прочитала про умови українського челенджу під назвою «Today I will». А саме – вперше зробити щось, про що давно мріяв, викласти фото в інтернет та поставити під ним відповідні хештеги. Більш за все співачку та тренерку з вокалу зацікавила можливість поспівати із телезірками.

Яна Пасічна, співачка, переможниця «Today I will челенджу»

- Якраз це був момент, коли ми з друзями були на відпочинку та стрибали зі скелі на тарзанці, а потім ще й політали з парашутами. І я поставила під кількома фотографіями ці хештеги.

Переможців з усієї країни було десять. Обрала їх особисто телеведуча Леся Нікітюк, відома глядачам за тревелшоу «Орел і решка» та «Ле маршрутка».

Яна Пасічна, співачка, переможниця «Today I will челенджу»

- З переможців я була єдиною, хто вміє співати та має відношення до вокалу в принципі. Тому це було цікаво. Але все одно ми записали всіх. Я допомагала записувати учасників. Приспіви ми співали разом.

Пісню «Дівчата-хмарочоси» написала Нікітюк. На неї одразу й відзняли кліп за участю шоумена Олександра Педана. На зйомки, які тривали 12 годин, також запросили Яну Пасічну. Пісня та кліп  викривають тему булінгу.

Яна Пасічна, співачка, переможниця «Today I will челенджу»

- Така основна думка – не ображайте інших за те, що вони, можливо, не такі, як Ви, або відрізняються від тих параметрів, які Ви вважаєте ідеальними.

Кліп невдовзі з'явиться на екранах. Сама полтавка після зйомок сповнена нових ідей. До слова, цієї осені вокалістка написала пісню, яка стала гімном полтавського форуму успішних жінок «Створена надихати».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію