Тролейбуси обладнають моніторами для людей з вадами слуху

Полтавські тролейбуси обладнують спеціальними екранами, де будуть висвічувати інформацію про зупинки. Це має допомогти, передусім, людям із вадами слуху орієнтуватись у місті. Нині ж новенькі монітори тестують комунальники.

Монітори планують встановити у всіх шістдесяти тролейбусах. На них транслюватимуть назви зупинок, до яких під'їжджатиме транспортний засіб, прогноз погоди на три дні та навіть новини з життя міста.

Артем Гулін, адміністратор системи КП «Полтаваелектроавтотранс»

- Монітори в захищеному корпусі, тобто, стоїть броньоване скло, та металевий корпус для запобігання їх руйнуванню.

Ідея з'явилась після діалогу з представниками Полтавського осередку Українського товариства глухих. Адже людям з вадами слуху візуалізована інформація про зупинки допоможе орієнтуватись, наприклад, ввечері.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ

- До кінця року підприємець, який встановлює ці монітори, взяв на себе зобов’язання виконати всі роботи повністю. Ці монітори зараз встановлені в деяких тролейбусах в тестовому режимі, і дуже сподіваюсь, що з Нового року вони запрацюють повноцінно.

Крім того, зараз у місті працюють над створенням програми, яка дозволить оголошувати зупинки і всередині, і ззовні транспорту. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію