Стан підготовки об'єктів житлово-комунального господарства області до осінньо-зимового періоду обговорювали на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації

На фінансування робіт з державного бюджету виділили майже 95 мільйонів гривень. Зупинилися учасники колегії і на стані готовності установ освіти до нового навчального року та процесі формування ресурсів продовольчого зерна.

На сьогодні підготовка житлово-комунального господарства проводиться згідно з розробленими графіками, повідомили на колегії. В нинішньому році, говорить начальник Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Анатолій Бодник, проведення відповідних робіт забезпечується фінансуванням з державного бюджету, а це – 94,7 мільйони гривень. Ці кошти підуть на об'єкти водопостачання, соціальної сфери, ремонт і реконструкцію теплових мереж та котелень. Обговорили і питання розрахунків за природний газ. Нині рівень сплати, повідомляє начальник Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Тарас Ткаченко, становить 98 цілих 4 десятих %.

Окремо порушили питання готовності установ освіти області до початку нового навчального року. Так, з 1-го вересня функціонуватиме 818 шкіл. При цьому припиняється діяльність 8-ми шкіл 1-го ступеня та 4-ох першого-другого. Пов'язано це із демографічною ситуацією на Полтавщині. Загалом, підготовка закладів освіти завершується і знаходиться на постійному контролі.

Що ж до формування регіональних ресурсів продовольчого зерна області, то роботи по його закупівлі ведуться, запевнили учасники колегії.

Стрічка новин