Останнє пленарне засідання в цьому році

Верховна Рада сьогодні провела останнє пленарне засідання в 2019 році. Наша кореспондентка з Києва Ольга Соломаха була на ньому. Говорила з депутатами. Розпитала, як у парламентарів пройшов цей рік та що планують на наступний.

Засідання Верховної Ради, останнє у цьому році, пройшло у звичному режимі. Почалося з години запитань до Уряду. Перейшло до розгляду питань порядку денного. Єдине, як зазначив спікер Парламенту, аби не лишати хвостів у 2019 році, нардепи засідали без традиційної перерви. Цей рік запам'ятався українцям як рік політичних баталій. Що про нього думають самі народні обранці. Ми дізнавалися в кулуарах Ради. Наприклад, «Слуга народу» Жан Беленюк згадав про скандали, що оточували новоспечених парламентарів. 

Жан Беленюк, народний депутат України

- Були і бійки, були і потасовки. Але, я сподіваюся, що така турбулентність була пов'язана з початком роботи. Сподіваюся, що градус накалу буде зменшуватися, і ми більше приділятимемо уваги роботі.

Колега Жана Беленюка Микола Тищенко розповів: робота в Парламенті цього року не була легкою. Та в наступному році, каже, сподівається: Україна матиме більше досягнень на тлі економіки та зовнішньої і внутрішньої політики. 

Микола Тищенко, народний депутат України

- Складним був кінець року. Літо 19 було складним, але я впевнений, що в 20 році ми здобудемо багато нових законів та стратегій. І все, що ми запланували, все збудеться. Так мені сказав Святий Миколай.

Депутат, який має доволі великий стаж у політиці, в минулому – спікер Парламенту Андрій Парубій в підсумок навів один із головних здобутків цього року. 

Андрій Парубій, народний депутат України

- Я хочу зазначити, що я переконаний в тому, що великим досягненням є те, що ми змогли організувати систему виборів так, що вся міжнародна спільнота визнала їх такими, що відбувалися за найвищими європейськими стандартами.

На завершення 2019 року народний обранець Святослав Вакарчук зробив побажання на наступний.

Святослав Вакарчук, народний депутат України

- Хотілося б, щоб Україна не словом, а ділом дійшла до встановлення миру на наших умовах. Щоб ми від ходіння по колу нарешті почали змістовні дії до повернення наших територій.

Побажаннями та спільними фото біля ялинки закінчився завершальний сесійний тиждень 2019. Та поки народні обранці на канікули не йдуть. Наступний тиждень – робота в комітетах та з виборцями. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію