Міський бюджет на 2020 рік прийнято

Крім того, депутати підтримали проєкт списання багатоповерхівок з балансу ЖЕО №2. Відтепер самі люди будуть власниками осель. Натомість обранці обіцяють підтримувати власників і допомагати з ремонтами. Що ще прийняли на останній бюджетній міській сесії, знає Анна Ружін.

У залі – 35 депутатів. Останню 29-ту сесію 7 скликання оголошено відкритою. Одне з найважливіших питань – прийняття бюджету на 2020 рік. Спочатку голови фракцій висловили своє бачення та позиції.  

Були й пропозиції внести коригування – кошти, які планують витратити на висвітлення діяльності, віддати на іншу сферу. Мовляв, якщо депутати гарно працюватимуть, і так про це дізнаються люди. 

Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління Полтавського МВК

- Прогнозний обсяг надходжень у місцевий бюджет становить 601 млн гривень, що більше очікуваного виконання на 33 млн гривень.

Дохід у бюджет на 2020 рік зросте на 7,2% у порівнянні з 2019. 

Бюджет на 2020 рік складе 3 мільярда 98 мільйонів гривень. 

На освіту спрямують 1 мільярд 115 мільйонів 382 тисячі 437 гривень 

На ЖКГ - 634 мільйона 654 тисячі 780 гривень

Медицину - 357 мільйонів 908 тисяч 773 гривні 

Питання списання багатоквартирних будинків з балансу ЖЕО 2 та підтримка ОСББ викликало активне обговорення. Представники ОСББ та деякі депутати це підтримували.

Людмила Болотіна 

- Перестаньте роздавати оці дармові ремонти виключно в ЖЕКівські будинки. Поставте нас врешті-решт в рівні умови. Давайте співфінансувати ці ремонти, а не одним даємо, а іншим не даємо нічого.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ

- Ми будемо стратегічно допомагати ОСББ ремонтувати житловий фонд по схемі 70% на 30%.

Депутат Андрій Матковський вважає, що програмою підтримки ОСББ людей вводять в оману. У програмі ОСББ є абзац, що більша частина коштів буде направлена на енергозбереження. Люди створять ОСББ, а закон не передбачає витрачання коштів з бюджету на лічильники, труби, - зазначив депутат. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради 

- Сьогодні ми проголосуємо за цю програму, знімемо. Ви підете радісні, а через пів року ви будете бігати за нами і тягати за шкірку, - а де ж гроші? Як було отоді, коли обіцяли комунальним. І в 2020 ми ні комунальних не будемо ремонтувати, ні ОСББ. 

Все ж питання підтримали 32 із 35 депутатів.

Крім цього, на сесійному засіданні винесли рішення за низкою соціально важливих питань, які стосувалися освіти, медицини та ЖКГ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію