Вчені розповіли, що може знизити ризик інфаркту або інсульту

Два яблука на день можуть знизити рівень "поганого" холестерину в артеріях.

Дослідження показують, що вживання двох яблук на день може знизити ризик серцевого нападу або інсульту. Експерти стверджують, що 40 людей з високим рівнем холестерину з'їдали два великих яблука в день протягом восьми тижнів, що знизило їх рівень "поганого" холестерину майже на чотири відсотки, пише британська газета The Time.

Наголошується, що це може допомогти знизити ризик інсульту або серцевого нападу, який може бути викликаний підвищенням рівня холестерину в артеріях. Вчені кажуть, що у двох великих яблуках міститься близько чверті рекомендованої добової клітковини, а також клітковина, яка живить бактерії в кишківнику, що може знизити рівень холестерину.

Дослідники також виявили, що у людей були здорові, більш розслаблені кровоносні судини після щоденного вживання яблук, що аналогічно ефекту, спостережуваного в інших продуктах, що містять природні сполуки, звані поліфенолами. Поліфеноли є також в червоному вині та чаї.

Результати порівнювалися з показниками людей, які випивали в день дві склянки яблучного напою, що містить однакову кількість калорій. Після вживання яблук рівень "поганого" холестерину у людей був у середньому на 3,6% нижче, ніж при вживанні яблучних напоїв.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію