Обласний конкурс на кращий захід з патріотичного виховання

У Полтаві відбувся обласний конкурс на кращий захід з національно-патріотичного виховання. У конкурсі змагалися понад п'ятсот школярів, розповів начальник управління позашкільної освіти обласного профільного Департаменту Сергій Рибалко. За його словами, учасники підготували 54 номери у трьох категоріях: «Малі театральні форми», «Хореографія» та «Вокал».

На обласному конкурсі гурток «Нотка» представляє Михайлівський опорний заклад загальної середньої освіти Машівського району. 

Тетяна Соляник, учасниця гуртка «Нотка»

- У нас є дві співачки – Саша і Маша. Й під їхні пісні ми виконуємо танок.

Марія Черевко, учасниця гуртка «Нотка»

- Моя пісня називається «Пісня українська». Вона собою символізує саму українську пісню, як символ народу України.

Тамара Чопей, творча керівниця гуртка «Нотка»

- Мотивація наша така, що ми приймаємо участь у цьому заході, щоб пропагувати патріотизм: любов до України, як до своєї держави, в якій потрібно жити, працювати, її зміцнювати і щоб вона процвітала якщонайкраще.

Конкурс організували обласний Департамент освіти і науки та Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Сергій Рибалко, начальник управління позашкільної освіти обласного Департаменту освіти і науки

- Конкурс став можливий завдяки реалізації обласної цільової програми «Національно-патріотичного виховання учнівської молоді на 2017-2019 роки. Має два етапи: перший відбувається у закладах освіти на місцях - це райони, ОТГ, міста. А другий етап (фінальний) є обласний. У конкурсі беруть участь діти віком від 10 до 16 років.

Обласний конкурс проходить третій рік поспіль. 

Зоя Бечкало, методист ПОІППО ім.М.В.Остроградського

- У 2017-му році у нас було 200 учасників, у 2018-му році у нас було 400 учасників. Сьогодні у нас 550 учасників. Всього представлено 54 номера.

Сергій Рибалко, начальник управління позашкільної освіти обласного Департаменту освіти і науки 

- Мета конкурсу – це сприяння національно-патріотичному вихованню наших дітей: прищеплення любові до культури, традицій, до історії, до мистецтва, до культурної спадщини нашого народу. І, звичайно, основне завдання нашого конкурсу – це об’єднати учнівську молодь з різних куточків нашої області.

На обласному конкурсі на кращий захід із національно-патріотичного виховання у номінації «Вокал» перемогли учні Красногорівської загальноосвітньої школи Великобагачанського району та Горішньоплавнівської спеціалізованої загальноосвітньої школи №3. За кращу «Малу театральну форму» перше місце отримали школярі із Лохвицької гімназії №1. У номінації «Хореографія» перемогли учні Полтавської загальноосвітньої школи №34.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію