У Полтаві відбулася акція «Миколай для воїна»

Її організували студенти Української академії лідерства. Студентка Дар’я Товстенко розповіла: учасники акції, серед яких – діти та люди з інвалідністю, розмальовували й запаковували пряники.

Також писали листи військовим, які студенти Полтавського осередку Української академії лідерства відвезуть у місто Авдіївка Донецької області. 

Елеонора Колєйчік, студентка Української академії лідерства 

- Соціальний захід спрямований на допомогу і моральну, й матеріальну для воїнів АТО. Наша мета – подарувати домашнє тепло та новорічний настрій воїнам, які зараз захищають нас в АТО. А також нагадати молодому поколінню про те, що війна насправді триває вже шість років, і про це варто пам’ятати й цінувати людей, які зараз оберігають наш спокій.

Дар’я Товстенко, студентка Української академії лідерства

- Для самих маленьких діток ми будемо крутити поп-кейки. А більш дорослі дітки будуть розмальовувати дерев’яні іграшки на ялиночку. 22-го грудня студенти Української академії лідерства: ми всі разом повеземо подарунки на Схід – в Авдіївку: першій штурмовій роті, третьому полку спеціального призначення та поліції особливого призначення. Ми будемо передавати їм смаколики разом з листами від дітей. Ми ще закупили їм шапки і бафи. А також речі для надання нагальної допомоги медичної.

Стрічка новин