Подарунки для учнів школи-інтернату

У Полтавській спеціалізованій мистецькій школі-інтернаті відбувся концерт до Дня Святого Миколая. На нього завітали представники Полтавської міської ради, щоб привітали вихованців школи-інтернату зі святом. Подробиці дивіться далі. 

У Полтавській спеціалізованій мистецькій школі-інтернаті навчається близько двохсот дітей. Кожен із них захоплюється творчістю та мистецтвом і мають змогу реалізовуватися в образотворчому мистецтві, гончарстві, столярній майстерності, різьбі та іншій роботі по дереву, співають, танцюють, займаються музикою. Тож своїми силами підготували й концерт до Дня святого Миколая. Поділитися святковим настроєм вирішили з представниками Полтавської міської ради. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- З нашого боку важливо підтримувати, щоб кожна дитина в Полтаві, яка має батьків або немає батьків, обов’язково отримала подарунок на День Святого Миколая. Вони вірять у це свято. Дуже багато малечі у цьому закладі. І ми підготували для кожного з них маленькі солодкі подарунки, для того, щоб дитина вірила і продовжувала вірити у свято.)

Святковим настроєм пройнявся й депутат міськради Юліан Матвійчук. Говорить: день Святого Миколая – споконвічне українське свято. 

Юліан Матвійчук, депутат Полтавської міської ради

- Для мене ці діти по-особливому… Їх не можна втрачати, тому що це майбутнє нашої держави і для мене свято Святого Миколая, як для націоналіста, важливіше ніж Новий Рік, бо дід Мороз був придуманий у Радянському Союзі, щоб перекреслити Святого Миколая. 

Після завершення святкового концерту до Дня Святого Миколая, вихованці школи-інтернату отримали солодкі подарунки. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію