Як юні спортсмени День святого Миколая відзначали?

Вихованці із 7 дитячих юнацьких спортивних шкіл Полтави зустрілись в одному спортивному залі. Вони взяли участь у традиційних новорічних «Веселих стартах». Більше у наступному сюжеті. 

250 вихованців із 7 дитячих юнацьких спортивних шкіл Полтави взяли участь у новорічних «Веселих стартах». Вони позмагались у різноманітних естафетах у двох вікових категоріях.

Учасники «Веселих стартів» радять всім дітям займатися спортом. Кажуть, це позитивні емоції та міцне здоров'я.

Ілля Масленко, юний спортсмен

- Я займався і пробував здобувати перші місця. Подобається те, що ти займаєш перші місця і стаєш сильнішим, щоб захищати свою родину. 

Ярослав Осадчий, юний спортсмен

- Футбол рекомендую грати. Це дуже гарний вид спорту. Завдяки ньому покращується здоров'я. 

Крім естафет, на спортивному святі також виступили групи підтримки спортивних команд, гімнастки й танцювальні колективи.

Привітати спортсменів з Днем святого Миколая завітав і секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. За його словами, він дуже пишається талановитими дітьми та впевнений, вони досягнуть чималих результатів.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Можемо побажати малечі слухатись тренерів, виконувати всі їх настанови і тільки тоді вони зможуть добитися тих результатів, які вони хочуть. Вони зможуть стати Дерюгіними, вони можуть стати Шевченками, Волковими й тими провідними спортсменами ім'я яких вписано у світову історію спорту. 

Всі діти отримали солодкі подарунки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію