Один, два, три, ялиночко, гори...

Сьогодні, 19 грудня на Театральній площі в Полтаві відкрили головну ялинку міста. Цього року її не оновлювали, повністю залишили такою, як вона була минулоріч. Утім гості задоволені. Які урочистості побачили люди та та засяяла сьогодні ялинка – бачила Марина Покшіна. 

Дійство починається виступом «Живих барабанів». Далі для гостей співають вихованці творчого Центру Наталії Май. Після цього ведучі запрошують Святого Миколая. Він вітає людей зі святом. І просять ялинку засвітитися. 

- Один, два, три, ялиночко, світи!

Марина Покшіна, кореспондентка

- Тут, на Театральній площі, традиційно 19 грудня на День Святого Миколая, відкривають головну ялинку міста. Серед гостей полтавці й ті, хто приїхав з інших міст. Дехто з них прийшов, аби загадати бажання, дехто, аби пофотографуватися. та були й ті, хто хотів зустріти сьогодні головних персонажів Нового року – Снігуроньку та Діда Мороза.

Родина Гончаренків приїхала з Решетилівщини. Відкриття ялинки в Полтаві не пропускають уже впродовж кількох років. Діти зізнаються: завжди подобалося зустрічати тут Діда Мороза та інших персонажей. Мовляв: люблять з ними фотографуватися. Батьки ж, розповідають, хочуть загадати, аби майбутнє всієї україни було щасливим. 

Родина Гончаренків, приїхали на відкриття ялинки

- Покращення, покращення життя, нових успіхів, змін на краще. нарешті, так змін на краще, щоб кожному було весело  у цій країні, щоб мир був.

Владислава Масюк – студентка. Все своє життя дівчина живе у Полтаві. Ділиться: щороку приходить на відкриття ялинки й не тільки. Любить з рідними та друзями гуляти біля неї. Розповідає: святкового настрою завжди додавав сніг. 

Владислава Масюк, прийшла на відкриття ялинки

- На даний момент немає новорічного настрою, тому що немає снігу. Студентам я б хотіла побажати гарно закрити сесію та екзамени. На зараз найголовніше, що в нас є – це здоров'я, батьки. Найголовніше – здоров'я батькам та дітям, благополуччя, щастя, новорічного настрою.

Люди ще збираються, паралельно триває концерт. Загалом ялинка стоятиме у Полтаві упродовж місяця. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію