«Миколай» у Полтавському Міському будинку культури

Грайливі мишенята, красуня-ялинка та велична зима. У дискотечно-виставковій залі міського Будинку культури привітали з Миколаєм дітлахів з особливими освітніми потребами. У програмі зробили акцент на інтерактивних моментах, аби абсолютно кожний маленький учасник відчув себе героєм справжньої казки. 

Майже шістсот дітлахів зібрались тут, аби переконатись - казка реальна, а Миколай не втомився нагороджувати заповітними подарунками за відмінну поведінку.

Лариса Семеняга, директорка Полтавського міського Будинку культури

- Ми сьогодні розпочинаємо цикл новорічних свят в нашому місті. І для нас дуже відповідально, що перший наш глядач - це такі прекрасні і особливі наші дітки. 

Охочі не лише споглядали за чарівним дійством, а й могли вдосталь побавитись із казковими персонажами або зробити світлину біля фотозони.

Марія Остроушко, голова ГО «Полтава Даун Синдром»

- Для нас це дуже важливо, щоб ми були в колективі, щоб ми були серед людей без порушень, інтелекту чи фізичних особливостей, щоб ми були в суспільстві. 

Мама маленької Анєчки говорить - у родині бережуть святкові традиції, одна із них - вітати малечу на Миколая.

Олена та Аня Самойленко, відвідувачки свята

- Очікуєм міцного здоров'я, щастя та чудес.

До слова, з 21-го грудня по 8-ме січня, у міському Будинку культури стартують новорчні ранки, які міститимуть виставу та розважальну програму.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію