Мінфін тимчасово призупиняє виплати за незахищеними статтями

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук з метою дотримання граничного обсягу дефіциту загального фонду держбюджету доручив Мінфіну до кінця бюджетного року призупинити проведення Казначейством платежів та реєстрації бюджетних зобов'язань за видатками та надання кредитів, крім захищених статей.

"Головним розпорядникам коштів державного бюджету: Подати Мінфіну Казначейству інформацію про обсяги бюджетних асигнувань за бюджетними програмами, які не будуть освоєні до кінця бюджетного періоду", – йдеться у дорученні прем'єра.

Мінфін при цьому повідомив, що в повному обсязі фінансуються захищені статті видатків (заробітна плата, пенсії, всі соціальні платежі), а також проводить фінансування всіх зареєстрованих за 11 місяців зобов'язань.

"Інші платежі, які були зареєстровані вже в грудні, будуть проведені після аналізу їх пріоритетності разом з розпорядниками бюджетних коштів з урахуванням невиконання доходів державного бюджету за 11 місяців 2019 року внаслідок більш міцного, ніж враховано у державному бюджеті, обмінного курсу гривні, більш повільного зростання імпорту і падіння виробництва тютюнових виробів", – йдеться в повідомленні Мінфіну.

"(Це) не секвестр. Питання витрат останніх восьми днів і, як завжди, валу "передоплат", – прокоментувала ситуацію міністр фінансів Оксана Маркарова в Facebook.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію