У Кременчуцькій виховній колонії підлітки отримали подарунки

18 грудня вихованці державної установи «Кременчуцька виховна колонія» отримали подарунки від молоді Кременчуцької дитячої художньої школи.

Захід приурочили до Святого Миколая. Із святковими подарунками у вигляді картин від юних «пікассо» та «клімтів» до установи завітав директор художньої школи Андрій Родін. Вихованцям гості розповіли про історію школи та особливості навчання. Зазначили, що цього року кременчуцька «художка» відсвяткувала 45 років. Із кременчуцької художньої школи «вималювалося» багато поколінь майстрів. Дехто з них виїхав у інші міста та до столиці, дехто лишився працювати у Кременчуці. Багато для кого школа стала поштовхом розвиватися далі. Напередодні свята юнаки отримали дивовижні картини виконані різними матеріалами: аквареллю, гуашшю, акрилом, маслом. 

Здивували  композиції, під час яких художники працювали над зображенням свого малюнка на певну тему та вираженням свого «Я». У експозиції представили близько сорока яскравих робіт.  Юнаки переглянули твори мистецтва дітей різних вікових категорій, яких об’єднало  непереборне бажання дарувати красу навколишнім. При спілкуванні з митцями дізналися яким уявляють мир і чим надихаються у своєму мистецтві юні художники.

Начальник колонії Олександр Сайко подякував гостям за чудовий подарунок, та зазначив, що картини стануть стимулом розвитку творчих здібностей та художнього смаку юнаків, та незабаром прикрасять житлові приміщення вихованців.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію