Свято до Дня Святого Миколая для дітей-пільговиків

Свято наближається. Сьогодні, 18 грудня у Подільському райвиконкомі пройшло свято до Дня Святого Миколая. Підготували його депутати Полтавської міської ради спільно з працівниками Служби у справах дітей Подільської районної ради. Окрім концерту діти пільгових категорій отримали подарунки. Та на цьому сюрпризи не закінчилися. Деталі – в сюжеті Марини Покшіної. 

Свято починається. Серед запрошених – діти пільгових категорій у супроводі опікунів чи батьків. Полтавка Людмила Бабич на захід привела свою трирічну доньку Наталію. Розповідає: з дівчинкою не пропускають жодного свята.

Людмила Бабич, привела на свято доньку

- Кожен рік приходимо, подобається нам свято. Здебільшого нам подобаються концерти, як діти виступають, усе подобається.

Дівочий вокальний колектив співає пісню про Новий Рік. Після цього до гостей звернувся депутат Полтавської міської ради від Соціал-демократичної партії Олександр Кісільов. Він привітав усіх із прийдешніми святами. Додав: подарувати дитині свято – це обов'язок дорослих.

Олександр Кісільов, депутат Полтавської міської ради від Соціал-демократичної партії

- Ми колись з вами усі разом були дітьми. І ми знаємо, як чекали на ці свята, щоб нас наші батьки чи рідні ласощі якісь давали, якісь дарували подарунки. Намагаємося допомагати проводити такі акції, щоб обігріти дитяче серце, щоб вони були нормальними людьми.

Далі свої привітання говорить заступник голови Подільської районної у м. Полтава ради Вікторія Хрістова-Синявська. Вона згадує: останні три дні до свята вони готувалися плідно. 

Вікторія Хрістова-Синявська, заступник голови Подільської районної у м. Полтава ради

- Напередодні такого дня хочеться, щоб усі відчули тепло, добро, що вони потрібні, що тут їх чекають. Мені дуже приємно, що з кожним святом приходить все більше й більше дітей.

Загалом на свято прийшли близько ста дітей. Усі вони отримали подарунки: солодощі та речі. Їх вже упродовж кількох років Олександр Кісільов разом з працівником Служби у справах дітей Подільської районної ради Лідія Соловйовою збирають для дітей пільгових категорій цього мікрорайону. 

Лідія Соловйова, працівник Служби у справах дітей Подільської районної ради

- Люди знають, бачуть і приносять. Ви знаєте, це з такою теплотою, такою вдячністю, і з такою самовідданістю, що приймаєш ці речі. Вони кажуть: «Мої вже виросли, хай ваші поносять».

По завершенню Вікторія Хрістова-Синявська та Олександр Кісільов запросили дітей у кінотеатр на пергляд мультфільму. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію