Подарунки за гроші з продажу «пряників-миколайчиків»

У Полтаві волонтери центру «Благо» зібрали 15 тисяч гривень на подарунки дітям, які  хворі на туберкульоз, онкологію та психічні розлади. Щоб зібрати гроші, близько 25-ти волонтерів спекли майже дві тисячі пряників та продали їх у храмах Полтави. Про це розповів координатор волонтерського центру «Благо»  ‒ священик Миколай Довганич. За його словами, на День Святого Миколая та Різдво придбали подарунки для більше двохсот дітей. Подробиці дивіться далі. 

Обласний дитячий протитуберкульозний диспансер. До нього волонтери центру «Благо» заходять з пакунками. 

протоієрей Миколай Довганич, ключар Свято-Макарівського кафедрального собору Полтави 

- Ми сьогодні передаємо дітям до Дня Святого Миколая подарунки. Ми ще сьогодні відвідали онкогематологічне відділення нашого міста Полтави. І ще у нас сьогодні є плани з’їздити у дев’яте відділення психлікарні для того, щоб теж там поспілкуватися з дітьми, прикрасити до цих новорічних свят їхні зали, й після цього їм роздати подарунки. 

Координатор волонтерського центру «Благо»  ‒ священик Миколай Довганич каже: подарунки придбали за гроші з продажу «пряників-миколайчиків». Це відео зняте одинадцятого грудня. На ньому волонтери розмальовують та упаковують пряники. Миколай Довганич говорить: в Полтаві ці пряники продавали у п’яти храмах та двох монастирях Української православної церкви. За продаж майже двох тисяч пряників зібрали п’ятнадцять тисяч гривень. На ці гроші купили подарунки для понад двохсот дітей. Дарунки отримають на День Святого Миколая та Різдво.

Інна Довганич, волонтерка центру «Благо»

- На подарунки ми підготували канцтовари. Потім це блокноти, ручки, олівці, розфарбовки. Є святкові шоколадні календарі де є відлік цукерочок до Різдва. Фрукти, піца, йогурти.

Біля пакунків волонтерка Зоя Ксьонз:

- Ось це у нас подаруночки на Миколая під подушечку, які ми отримали завдяки небайдужим людям»

Катерина Дашевська, волонтерка центру «Благо»

- Сьогодні я в образі сніжинки, яку Святий Миколай спустив з неба для того, щоб порадувати діток. Так як на дворі зима, а снігу немає й зовсім не той настрій... І ми спустилися з неба, щоб у діток був гарний настрій!

Лариса Мусієнко, вихователька обласного протитуберкульозного дитячого диспансеру 

- Діти від спілкування з волонтерами стають більш відкритішими, більш щасливими. Вони націлені на доброзичливе спілкування один з одним, з нашими волонтерами. Тому велике їм спасибі.

Нагадаємо, п'ятий рік поспіль волонтери центру  «Благо» напередодні Дня Святого Миколая печуть та прядають пряники у церквах Полтави. Й на отримані з продажу гроші, купують подарунки хворим дітям.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію