Дітей пільгових категорій вже привітали з Миколаєм

Дітей пільгових категорій, які проживають у Київському районі Полтави, теж вже привітали із днем святого Миколая. Благодійне свято провели за ініціативи Київської районної і місті Полтаві ради у загальноосвітній школі №38. Учні навчального закладу самі підготували для малят особливу концертну програму. 

Свято влаштували для тієї малечі, яка потребує особливої турботи, підтримки, соціального захисту. А саме сиріт, дітей з малозабезпечених родин, воїнів АТО, позбавлених батьківського піклування. 

Тетяна Веркалець, директорка Полтавської ЗОШ №38

- Сучасні діти, особливо діти таких пільгових категорій, знаєте, щастя у їхньому дитинстві, можливо, інколи не вистачає. День святого Миколая може стати, можливо навіть не тільки релігійним святом, але й днем простого дива. 

Програму для дітлахів готували самі школярі та їхні викладачі-наставники. Були й загадки, і пісні, справжній Миколай та навіть виступ черлідерш.

Анастасія Шендрик, тренерка команди з черлідингу

- Наш колектив існує вже два роки. Ми підтримуємо різні спортивні команди. Будем участь у спортивних заходах, конкурсах, їздимо по різних містах. 

Керівники ради анонсують й інші новорічні свята. А саме - 19-го грудня у торгівельному центрі «Київ», 20-го - відкриття новорічних ялинок біля ОЦЕВУМу та у мікрорайоні «Половки». Також 26 грудня проведуть свято для п'ятиста дітлахів у обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді.

Сергій Синягівський, голова Київської районної у м. Полтаві ради

Оця посмішка дитяча, вона мабуть багато вартує для нас, дорослих. Тому ми живемо для них, працюємо для них, і хочемо, щоб вони були щасливі. ))

Після коцерту маленьких глядачів почастували тістечками й фруктами.

Стрічка новин