Свято для кожного в Полтаві

В територіальному центрі соціального обслуговування населення Шевченківської райради відзначили День святого Миколая. На захід запросили 100 людей з інвалідністю. Як це було, знає Юлія Хаврель. 

Співи, танці, оплески та казкові персонажі. Так в територіальному центрі соц.обслуговування населення Шевченківського району святкували День святого Миколая.

Галина Арсененко, заступниця голови Шевченківської районної у місті Полтаві ради, начальниця управління соціального захисту

- Сьогоднішнє чудове свято для наших відвідувачів, осіб з інвалідністю з дитинства. У нас свята проводяться постійно, але новорічні — найкращі. Для наших відвідувачів, мабуть, найочікуваніші.

На свято запросили 100 осіб з інвалідністю. Вони стали неодмінною частиною концертної програми. Відвідувачі територіального центру підготували свої номери.

У відділенні соціальної реабілітації людей з інвалідністю навчають від самообслуговування, тобто вміння одягатися, прасувати свої речі, розраховуватись в магазині тощо, до комп'ютерної грамотності та швейної майстерності. Деякі вихованці, після навчання, пішли працювати або ж стали призерами спортивних змагань.

Галина Арсененко, заступниця голови Шевченківської районної у місті Полтаві ради, начальниця управління соціального захисту

- Починаючи, навіть, з кухні. Ми їх навчаємо, як хліб порізати, як приготувати бутерброди, як розігріти у мікрохвильовій печі, як користуватись холодильником. Це здається банально, але це потрібно людині. І ми цьому навчаємо. 

По завершенню заходу відвідувачі отримали подарунки та для них провели святкову дискотеку.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію