Полтавські вулиці стали краще освітлювати

Представники команди Олександра Удовіченка «Рідне місто» на системній основі дбають, щоб у обласному центрі стало менше «темних плям». Тобто місць, де мешканці змушені у темну пору доби підсвічувати дорогу ліхтариками. Нещодавно одну з таких проблем ліквідували в мікрорайоні Огнівка. Наша знімальна група спостерігала за ходом робіт.

На Огнівці освітлення з’явилося вперше із часу забудови цього мікрорайону.

Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови з питань ЖКГ, член команди «Рідне місто»

- Коли він проектувався, скоріш за все якісь були зроблені помилки, бо вуличного освітлення там фактично не має. 

Відпочаткова відсутність зовнішнього освітлення завдавала огнівчанам колосальних незручностей. Зовнішнього освітлення там не було передбачено взагалі. У темну пору тисячам мешканців присвічували лише фари машин та вікна багатоповерхівок.

Роман Кикоть, директор комунального підприємства «Міськсвітло», член команди «Рідне місто»

- Темно було настільки, що люди ходили із ліхтарями.

Людмила, місцева мешканка

- Із коляскою темно. І в парку зовсім не освітлюється.

Спочатку, зважаючи на прохання мешканців комунальники освітлили дорогу біля навчально-виховного комплексу №16, щоб убезпечити дітей. Потім почали монтувати опори у бік Огнівського парку. Загалом нині освітлено територію від зупинки «Огнівська» до ринку «Станіславський».

Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови з питань ЖКГ, член команди «Рідне місто»

- У цьому році ми частково освітили, у наступному році ми плануємо завершити освітлення цього мікрорайону, щоб мешканці могли у нічний час і проживати, і ходити діти в школу, і в садочки, і в магазини. Щоб цей мікрорайон став безпечним.

У Полтаві ще чимало «темних плям». Представники «Рідного міста» наголошують: застосовуючи й надалі системний підхід, робитимуть усе можливе, щоб освітлених вулиць побільшало. 

Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови з питань ЖКГ, член команди «Рідне місто»

- Є проблеми на Леваді, є проблеми на Подолі, є проблеми на Браїлках. Ми частково їх зараз вирішуємо. На наступний рік звернулися до депутатів, щоб вони підтримали наш проект на 20-й рік і дали нам додаткові кошти на освітлення. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію