Полтавка перемогла у Всеукраїнському чемпіонаті з тхеквондо

До Всеукраїнського турніру «Діти України» готується полтава Аліна Онищенко, яка перемогла у  чемпіонаті з тхеквондо що відбувся сьомого грудня. Аліна Онищенко розповіла: тхеквондо займається сім років. На тренуванні спортсменки побувала наша знімальна група. 

Це тренування з тхеквондо. На ньому спортсменка Аліна Онищенко є інструктором для дітей віком від чотирьох до дванадцяти років. Сьомого грудня 17-річна дівчина перемогла у Всеукраїнському чемпіонаті з тхеквондо. 

Аліна Онищенко, переможниця чемпіонату ВФСТ «Україна» з тхеквондо

- На ВФСТ «Україна» брало участь близько чотирьохсот спортсменів. У моїй вазі було два спортсмена, тому нескладно було виграти. Найбільшим досягненням у спорті я вважаю Всеукраїнську Гімназіаду. Я тод виграла три бої й поїхала у Марокко на Гімназіаду всесвітню. Там я зайняла третє місце. 

Аліна Онищенко каже: тхеквондо займається близько семи років. 

Аліна Онищенко, переможниця чемпіонату ВФСТ «Україна» з тхеквондо

- Почала займатися якось спонтанно: не знала чим зайнятися з другом пішла на тхеквондо. Мені спочатку не дуже подобалось. А потім якось зайшло: сподобалось брати участь у змаганнях й знайомитися з новими людьми. Я займаюсь п’ять днів на тиждень. По півтори години кожне тренування.  

Тренер спортсменки - Віталій Ступак розповідає: Аліну Онищенко тренує два роки. За цей час дівчина взяла участь у майже шістдесяти змаганнях. 

Віталій Ступак, тренер з тхеквондо

- Дуже дисциплінована, відповідальна, тренування не прогулює.  Дуже активна спортсменка, тому старається виїжджати на змагання. Брати участь у зборах.

Нині Аліна Онищенко готується до Всеукраїнського турніру «Діти України», який відбудеться у Харкові  з двадцятого по двадцять друге грудня. 

Стрічка новин