Етика спілкування із людьми з інвалідністю

«Люди з обмеженими можливостями, неповносправні, прикуті до візка». Як не треба  називати людей з інвалідністю, яке ставлення може принизити їхню гідність та цінність, як  спілкуватись із ними та надавати послуги у різноманітних установах? Про це та інші етичні особливості говорили під час спеціальних навчань у Полтавській міській раді. 

Навчання проводять для працівників виконкому Полтавської міської ради. Першою бере слово регіональна представниця Національної Асамблеї людей з інвалідністю Ірина Твердохліб. Її спіч присвячений небезпечним мовним кліше, які можуть принизити гідність людини та перебільшити її відмінність від інших. Наприклад, «візочник», «неповносправний», «прикутий до візка», «людина з обмеженими можливостями».

Ірина Твердохліб, регіональна представниця Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

- Можливо, хтось не може придбати квартиру. Або кругосвітну подорож зробити. В кожного з нас є ті обмежені можливості, правда ж? Особливі потреби. Хто зранку п’є каву? Це Ваша особлива потреба. Хто зранку бігає? Це теж Ваша особлива потреба. 

Голова Полтавського осередку Українського товариства глухих радить: для нечуючих важлива міміка та зоровий контакт. З деякими можна спілкуватись через письмо а також -  додаток «Сервіс-Утог», який з’єднує з перекладачем жестової мови у режимі онлайн.

Леонід Усенко, голова Полтавської обласної організації УТОГ

- Є такий фактор, коли люди думають, що ми все розуміємо по артикуляції губ. Це не так. Також при зустрічі з глухою людиною багато хто починає голосно говорити і кричати. Але я від того не почую Вас. Почують ті, хто навколо і звернуть увагу на нас.

Марина Бабець, представниця Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору, провела майстер-клас по основам етики обслуговування незрячих. Зауважила, що, наприклад, підписувати  важливі документи така людина має сама, важливо лише допомогти поставити їй руку.

Секретар міської ради Олександр Шамота говорить: таке навчання - важливий крок у роботі із доступністю.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Було прийнято рішення щодо закупівлі в наступному році похилого підйомнику, що дасть можливість людям з інвалідністю діставатись без перешкод до другого поверху. Перед цим було прийнято рішення і вже закладені в проєкт бюджету кошти щодо можливості перекладу жестовою мовою засідань виконавчого комітету, сесій міської ради. 

Також Олександр Шамота зауважив - більшість офіційних заходів вже перекладають жестовою мовою. Також у новому році в Полтаві  з'являться тролейбуси із моніторами для людей із вадами слуху.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію