Тисячі людей під Верховною Радою

Сьогодні, 17 грудняня під стінами Парламенту відбулися чотири окремих акцій протесту. Зокрема, протестували  проти відкриття ринку землі. Були там представники  руху «АвтоЄвроСила», Члени Федерації профспілок та противники законопроєкту про протидію дискримінації. Деталі у сюжеті нашого спеціального кореспондента Ольги Соломахи. 

Частково перекриті вулиці, ускладнений рух транспорту та посилений режим роботи  правоохоронців. У Києві під Верховною Радою з 9 ранку зосередилися тисячі активістів. Вони з'їхалися сюди з різних регіонів України. Сьогодні під стінами Парламенту проходить одразу чотири масштабні акції. Тут представники руху «АвтоЄвроСила» вимагають від депутатів спростити систему розмитнення автомобілів на реєстрації країн ЄС. Присутні і ті, хто називають себе захисниками християнських цінностей. Тримають у руках плакати з вимогою припинити знищення свободи віросповідання. Також кажуть: проти введення гендерної теорії в систему освіти. Вони противники законопроєкту під номером 0931.

учасник протестів під Парламентом

- Даний законопроєкт у собі має певні погрози до вільного висловлювання своїх переконань. Наприклад, якщо в законі можна називати гомосексуалізм, як він є Біблії, тільки в межах церкви. Це не правильно, якщо я в цьому переконаний, чому я не можу сказати про це публічно. Якщо приймуть цей закон, я не зможу на вулиці, наприклад, сказати що ЛГБТ – це не норма. Я не згодний з цим. 

Члени Федерації профспілок України прийшли підтримати законопроєкти Трудового кодексу. Вони вимагають не допустити тотальну приватизацію державних підприємств зі знищенням робочих місць. Виступають проти руйнування наявної системи соціального захисту. Кажуть: стоять тут за збереження соціальних стандартів.  

учасник протестів під Парламентом 

- Ми проти того, що хочуть змінити соціальні стандарти, зокрема, питання прожиткового мінімуму та питання заробітної плати. Нас зібрало тут те, що в середу будуть розглядати питання про загальносередню освіту на комітеті. Ми хочемо привернути увагу влади до цих речей. Ми не дозволимо погіршити умови життя освітян та науковців. 

Наймасовіша акція на площі Конституції проти ринку землі. Мітингарі тримають плакати «Продаж землі – зрада України», «Руки геть від державних земель».

учасник протестів під Парламентом

- Ми аграрії із Запоріжської області. Так як у Верховній Раді буде розглядатися законопроєкт про зняття мараторію на землю, в тій формі, в якій він поданий. Нас це не влаштовує. Ми вважаємо, що він розроблений не для простих людей. Хочемо про своє невдоволення сказати сьогодні владі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію