До Полтави із концертом вперше приїхав молодий віртуоз-гітарист

П’єрлуїджі Клементе, відомий тим, що грає на старовинних інструментах. Італієць виступив на сцені коледжу мистецтв імені Лисенка. Сольно та у супроводі музикантів обласної філармонії. Деталі -  у сюжеті. 

П’єрлуїджі Клементе вчився грати на гітарі з 9-ти років. Навчався у трьох консерваторіях  - в Італії та Австрії, які закінчив з відзнаками. Учасник та лауреат міжнародних конкурсів й  майстер-класів всевітньо відомих гітаристів. Грав у найкращих залах Ірландії, Греції, Італії, України. 

П’єрлуїджі Клементе, гітарист (Італія)

- Не вперше я граю в Україні. Два роки тому я грав в Києві, але у  Полтаві з концертом я вперше. Україна для мене - це як рідний дім. Дуже приємно повертатись. А музика – це універсальна мова, тож з українськими музикантами порозумітись мені не складно.

Прозвучали твори композиторів епохи класицизму та романтизму.

Музикант грає на інструменті роботи майстра Луїджі Локатто з міста Турин та оригінальному історичному інструменті 19-го століття.

Виступити в Полтаві гітариста надихнула наречена - випускниця  Коледжу мистецтв, полтавка Анастасія Стовбур, яка вчилась й нині живе в Італії. Порозумітись закоханим допомогла мова музики.

Анастасія Стовбур, піаністка

- Треба завжди шукати хороших людей, з якими ти дивишся в один бік, і тобі буде комфортно.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію