Рівень щеплень населення Полтавщини збільшився

На апаратній нараді в Полтавській ОДА оприлюднили оперативну інформацію щодо стану проведення щеплень від керованих інфекцій.

Директор Департаменту охорони здоров`я Полтавської ОДА Віктор Лисак повідомив, що кількість щеплених дітей першого року життя проти дифтерії, правця та кашлюку збільшилася з 78 % до 87 %. Дітей у віці 18 місяців на Полтавщині вакциновано вже 89,5 %. А рівень щеплень однорічних дітей проти кору збільшився (до  93 %) і досяг рівня популяційного імунітету.

Охоплення вакцинацією підлітків від дифтерії та правця сягає рівня популяційного імунітету (93%), а вакцинація дорослих зросла до 89,5 %.

Минулого тижня відбулися наради фахівців Департаменту охорони здоров’я з керівниками Центрів ПМСД  Великобагачанського, Диканського, Козельщинського, Лохвицького, Решетилівського, Зіньківського, Кременчуцького, Миргородського та Хорольського районів щодо поліпшення показників щеплення населення. Також продовжується інформаційна підтримка заходів імунізації населення в ЗМІ, інтернет-виданнях та соціальних мережах.

Водночас цього тижня були зафіксовані випадки відмов від щеплень. Найбільше – у Кременчуцькому, Миргородському, Хорольському, Гядяцькому районах.

До слова, коли і з яким інтервалом вакцинуватись, визначено національним Календарем профілактичних щеплень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію