Питання передачі ставків Полтави на баланс міста та хід проектування полігону твердих побутових відходів з будівництвом заводу розглядали на засіданні постійної депутатської комісії з питань інновацій

Водойми, згідно з українським законодавством, належать народу, а по суті ними ніхто не займається. Тому й досі, виділяючи кошти на водойми, доводиться шукати крайніх.

Одне з основних питань, яке розглянули на засіданні постійної депутатської комісії з питань інноваційного, науково-технічного розвитку та природокористування, – розгляд справи, пов'язаної зі ставками Полтави. На території міста та найближчих сіл їх нараховується 76. Останніми роками ними фактично не опікувалися, тому й про їх нинішню чистоту говорити ніхто не візьметься.

У планах міської влади передати ці водоймища на баланс управління житлово-комунального господарства. Бо виходить, що вони державні, а кошти на їх утримання виділяються з міського бюджету. Начальник управління житлово-комунального господарства Микола Дубинка говорить, що наразі зробити це юридично неможливо.

Обговорювали депутати й питання якнайшвидшого відкриття нового полігону твердих побутових відходів, що потребує значного фінансування. При цьому, зауважили спеціалісти екологічних служб, одночасно необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію на закриття діючого звалища у селі Макухівка.

Стрічка новин