Благодійний концерт для підтримки дітей з аутизмом

У Полтаві відбувся благодійний концерт, на якому зібрали гроші для організації ексурсії до Львова для дітей з аутизмом. Поїздка відбудеться у червні наступного року, каже співорганізаторка концерту Людмила Іващенко. На екскурсію хочуть відвести близько двадцяти дітей із аутизмом. Подробиці дивіться далі. 

Це благодійний концерт для підтримки дітей з аутизмом, каже співорганізаторка заходу Людмила Іващенко.

Людмила Іващенко, співорганізаторка благодійного концерту 

- Мета – допомогти дітям. А саме – соціалізувати їх. На концерті будуть збирати кошти для підтримки дітей з аутизмом та організації поїздки до міста Львова на екскурсію.  

Співорганізатор заходу Іван Чорненький розповів: до концерту готувалися два тижні. Зокрема, розробляли афішу та запрошували артистів. 

Іван Чорненький, співорганізатор благодійного концерту

- Будуть виступати такі колективи як команда «Без проблем» - це фіналісти та чемпіони полтавської «Ліги сміху». Анна Бочкалова -  це скрипалька, яка об’їздила весь світи (більше 40 країн).  Також буде вокаліст з Полтави – це фіналіст студентського голосу Сергій Списюк. 

На благодійний концерт з Кременчука приїхала Анна Снітко.

Анна Снітко, глядачка 

- У мене дитина: йому сім років і його звати Ярослав. У нього аутизм. Ми приїхали, щоб підтримати організаторів концерту. Не змогли взяти із собою дитину, бо йому дуже складно переносити шум й довго сидіти на одному місці – це дуже проблематично. Насправді - це дуже добре, що такі заходи відбуваються, адже потрібно якось звертати увагу суспільства на нас й наших дітей.  

Полтавка Світлана Курченко на концерт прийшла із чотирирічним сином  Максимом.

Світлана Курченко, глядачка 

- У нас теж є проблеми з розвитком дитини – у нього затримка розвитку мовлення. Часто ми спілкуємося з такими дітками. Тому я залюбки, коли побачила об’яву вирішила відвідати цей захід.  

Благодійний концерт тривав дві години. За цей час на екскурсію зібрали майже дев'ять тисяч сімсот гривень, розповіла співорганізаторка заходу Людмила Іващенко. За її словами, ексурсію до Львова для майже двадцяти дітей з аутизмом планують провести до Дня захисту дітей - першого червня наступного року. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію