У Полтаві відбувся майстер-клас для дітей з аутизмом

Останні розписували новорічні безглютенові пряники. На заході були присутні дванадцять дітей віком від чотирьох до тринадцяти років, розповіла організаторка заходу Анат Бондаренко. За її словами, такий майстер-клас відбувся втретє. 

Це майстер-клас із розпису новорічних пряників. Організаторка заходу Анат Бондаренко каже: розмальовують печиво діти з аутизмом. 

Анат Бондаренко, організаторка майстер-класу 

- Ми хочемо допомогти максимально всім дітям адаптуватися у соціумі, щоб інші люди розуміли, що такі діти існують. Щоб їх не ізолювали й щоб всі жили разом дружно.

Олена Якименко, голова ГО «Рівновага» 

- Захід є такий, який спрямований на соціалізацію в наше суспільство. Взаємодія із іншими людьми: із ровесниками, із людьми, які відвідують даний заклад. А також, даний захід сприяє тому, що діти звикатимуть відвідувати громадські місця. Тому що, діти з аутизмом як правило мають певні фобії, певні стахи.

Олена Якименко розповідає: на майстер-класі розмальовують пряники дванадцять дітей з аутизмом віком від чотирьох до тринадцяти років. 

Олена Якименко, голова ГО «Рівновага» 

- Це не просто пряники – це пряники без глютену, які є саме для наших дітей. Тому що вони, їх більшість, на спеціальній дієті.  

На захід прийшла полтавка Тетяна Ванджура разом із восьмирічною доньою Катрусею. 

Тетяна Ванджура, мама дівчинки з аутизмом 

- У моєї доньки високофункційний аутизм – це проявляється в тому, що є певні недоліки у комунікації у спілкуванні з оточуючими. Але такі діти зазвичай веселі, грайливі, допитливі. Й саме такі заходи, вони важливі для наших дітей, тому що дають змогу проявити себе: показати, які вони талановиті, які здібні. І як насправді їм потрібна наша увага й підтримка.

Організаторка заходу Анат Бондаренко розповіла: майстер-клас з роспису пряників для дітей з аутизмом організовує втретє. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію