Робоча поїздка голови ОДА до Шишацького району

У рамках робочої поїздки до Шишацького району голова облдержадміністрації Олег Синєгубов відвідав один з найкращих навчальних закладів Полтавщини - обласний науковий ліцей - інтернат у Шишаках. Керівник області ознайомився з умовами, в яких проживають та навчаються діти. А ще йшлося про процеси децентралізації в Україні, створення об’єднаних територіальних громад, освітніх округів та опорних навчальних закладів.

Зараз у Шишацькому обласному науковому ліцеї - інтернаті створені всі умови для повноцінного навчання та виховання учнів. Це - обладнані найсучаснішими комп’ютерами та іншою технікою і приладами класи інформатики, лінгафонний кабінет, інтерактивні комплекси кабінетів хімії, фізики, біології, географії, історїі. Тут створені всі умови як для навчання, відпочинку та змістовного дозвілля.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА 

- Я досить позитивно вражений і я вважаю, що діти в таких навчальних закладах отримують високі знання, знання високої якості.

В районі є проблеми, пов’язані із малокомплектними школами. Тож зараз ставлять ставку на опорні навчальні заклади, рівний доступ усіх дітей до якісної освіти зазначив голова Шишацької РДА Віктор Іваненко.

Віктор Іваненко, голова Шишацької РДА

- Тобто, поступовий перехід до того що будуть закриватися малокомплектні школи чи переформатовуватися у навчально – виховні комплекси, а ставка буде на опорні навчальні заклади на сьогодні в районі таких два – Шишацький та Яреськівський. Там відбуваються ремонтні роботи, щоб вони були приведені до стандартів, що ми бачимо сьогодні у цьому навчальному ліцеї.

За словами ж голови ОДА Олега Синєгубова зараз, в рамках завершального етапу децентралізації треба зробити так, щоб в цих опорних навчальних закладах була забезпечена належна якість навчання, працювали найкращі фахівці. І в проєкті бюджету 2020 року закладено вагому частину на розвиток, є програми співфінансування ОТГ і відповідного державного фонду.      

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА 

- Для того щоб спільними зусиллями вивести на якісно інший, вищий рівень ці заклади. Є програма президента України Володимира Зеленського. Щодо нашої області  це 5 дитячих будинків, 5 шкіл та  5 спортивних майданчиків. Ми теж беремо участь у цій програмі, до кінця 2020 року  ці об’єкти будуть також на умовах співфінансування здані в експлуатацію. 

Всього ж на наступний рік зокрема і на  потреби опорних закладів системи охорони здоров’я та освіти області планується виділення понад 200 мільйоні в гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію