Американський клас, рекреаційні осередки у шкільних коридорах та оновлена актова зала

Все це незабаром з’явиться у Зіньківському ліцею імені Миколи Костянтиновича Зерова. Його три проєкти перемогли у шкільному громадському бюджеті Полтавської області. Подробиці знає Анатолій Васевич.

Єлизавета Даценко, учениця Зіньківського ліцею імені Миколи Зерова рік жила і навчалася у Сполучених Штатах Америки. Дівчина була учасником програми обміну «FLEX». Вона відвідувала місцеву школу і зрозуміла, що саме потрібно змінити в нашій, аби зацікавити учнів вивчати англійську. 

Ліза Даценко, учениця 11 класу Зіньківського ліцею ім.М.Зерова

- Я написала проєкт: «Американський клас – шанс для кожного мешканця Зінькова», який передбачає сучасне обладнання класу англійської мови. Метою для цього є не тільки доступне вивчення англійської мови для учнів школи, а й для всіх охочих.

Вивчати  мови, опановувати ази точних і гуманітарних наук юні зінківчани незабаром зможуть у досить комфортинх умовах. Адже другий проєкт-переможець передбачає створення у коридорах ліцею неведичких осередків, де учні змогли б відпочити після уроків в естетичній обстановці, поспілкуватися, зайнятися творчістю, певними видами фізичної активності. Таким чином, за словами автора проєкту, можливе відтворення емоційного стану учнів та розвиток їх фізичного та розумового потенціалу.

Ігор Соловей, учень 11 класу Зіньківського ліцею ім.М.Зерова

- Проєктом передбачено оформлення у коридорах ліцею кількох осередків – зеленого, інтелектуальних ігор, творчості, відпочинку, до створення яких будуть залучені, як учні, так і батьки. Такий підхід дасть поштовх до активізації екологічного та естетичного виховання. Сприятиме пропаганді здорового способу життя.

І врешті, третім переможним штрихом зіньківських школярів став проєкт «Гордість ліцею й родзинка Зінькова».  Це - актова зала, де проводиться чимало різних заходів, як районного, так і обласного рівня. Але її вже давно слід реконструювати, вважають учні ліцею.

Сергій Тоцький, учень 9 класу Зіньківського ліцею ім.М.Зерова

- Паркетне покриття, якому вже більше ста років, потребує негайної реставрації, а сидіння різного вигляду та віку не мінялося вже досить давно.  

Заплановано також поміняти вікна, двері й внутрішній інтер'єр. Школярі переконані: тоді їхня зала стане родзинкою Зінькова. Директор ліцею гордиться своїми вихованцями. Радіє, що перемоги у конкурсі дадуть новий імпульс навчальному процесу.

Світлана Чикало, директор Зіньківського ліцею ім.М.Зерова

- Приємно, що наші три проєкти перемогли у цьому конкурсі. Ми вдячні всім, хто віддав свої голоси за наші три проєкти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію