Нові умови прийому на навчання

В Полтавському університеті економіки і торгівлі обговорили умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році. У стінах вишу пройшла регіональна нарада-семінар. На неї зібрались представники вишів з 6 областей України. Детальніше, у наступному сюжеті. 

Як вступатимуть абітурієнти у 2020 році, які до них вимоги та що змінилось з часу попередньої вступної кампанії? Ці питання обговорили у Полтавському університеті економіки та торгівлі.

Наталія Герман, начальник науково-методичного відділу ліцензування ПУЕТ

- Сьогодні вперше в історії університету, майже вперше в історії всіх приватних навчальних закладів, на базі нашого університету проводиться Регіональна нарада-семінар вступної кампанії 2020. Це дуже великий захід, котрий потрібен всім навчальним закладам, тому що зараз стартує нова вступна кампанія 2020 року зі своїми новими вимогами.

Представник Міністерства освіти і науки України Олександр Пежов зазначив, всі зміни – лише для того, аби удосконалити вступну кампанію. Щороку Міністерство після вступної кампанії робить висновки і вносить свої корективи.

Олександр Пежов, державний експерт директорату вищої освіти Міністерства освіти й науки України

- Я думаю, така глобальна зміна – є мінімальний конкурсний бал на вступ до бюджету. Він буде дорівнювати 125 балів. Це саме конкурсний бал, який вже є результатом множення всіх результатів ЗНО, всіх вступних випробувань, помножені на відповідні коефіцієнти, є підвищення мінімального конкурсного балу на важливі спеціальності - право, міжнародне право, публічне управління та адміністрування. Окрім того, стабільним залишається 150 балів на медичні спеціальності.

За словами ректора вишу Олексія Нестулі, він – прихильник позитивних змін. За його переконанням, з кожним роком до лав студентства вступають більш свідомі абітурієнти.

Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

- Для них, безперечно, відбуваються ускладнення умов та правил прийому. Це стосується й прохідних балів, й переліку екзаменів, які вони повинні здавати за методикою ЗНО. Але для університетів ми констатуємо поліпшення якісного складу тих, хто вступає. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію