Водій полтавської маршрутки п'яним возив людей

Водій полтавської маршрутки п'яним возив людей

Вміст алкоголю в його крові майже в 7 разів перевищував норму.

Про це повідомляє Патрульна поліція Полтавської області.

14 грудня, близько 14-ї години, по вулиці Великотирнівська патрульні зупинили маршрутний транспортний засіб Рута за порушення Правил дорожнього руху. Водій автобуса сильно нервував в присутності охоронців порядку і почав одразу висаджувати пасажирів, які були в салоні.

Зрозумівши причину подібної поведінки керманича, інспектори були вражені, адже від чоловіка йшов сильний запах алкоголю. Огляд на стан сп’яніння за допомогою приладу Drager підтвердив припущення патрульних - вміст алкоголю у крові водія маршрутного таксі склав 1,33 проміле, що майже у 7 разів перевищує допустиму норму.

Однак на цьому порушення горе-керманича не закінчились – під час перевірки інспектори з’ясували, що чоловік вже не вперше керує транспортними засобами в стані сп’яніння, за що і був позбавлений права керування з відповідним вилученням посвідчення водія. І якщо раніше громадянин керував напідпитку власним транспортним засобом, то тепер вирішив після вживання алкоголю сісти за кермо маршрутного автобуса та перевозити пасажирів, наражаючи їх на шалену небезпеку.

Також водій має тимчасове обмеження в праві керування одним із відділів виконавчої служби міста Полтави.

Патрульні склали на горе-керманича протоколи за ст.130 КУпАП (Керування в стані сп’яніння), за ч.3 ст.126 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами), а також винесли постанови за ч.1 ст.126 КУпАП (Керування особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом) та за ч.4 ст.126 КУпАП (Керування особою, яка позбавлена права керування транспортними засобами).

Автобус евакуювали на майданчик тимчасового затримання транспортних засобів. На щастя, внаслідок цієї події ніхто не постраждав. Однак складно уявити, чим могло завершитись таке кричуще нехтування безпекою пасажирів нетверезим керманичем, аби його не виявили патрульні.

"Тому ми закликаємо жителів нашого міста: якщо ви стали свідком порушення ПДР, а особливо водіями маршрутних транспортних засобів – не гайте часу, одразу телефонуйте на лінію 102! Ваш дзвінок може врятувати чиєсь життя та здоров’я!", - йдеться в дописі патрульної поліції.

Стрічка новин