Засмічення каналізації - чия вина?

Люди звинувачують комунальників, а ті в свою чергу зазначають, що деякі полтавці використовують каналізацію, як смітник. Аналогічна ситуація виникла і за адресою Юрія Кондратюка, 7. Деталі - у сюжеті. 

Люк, а над його рівнем уже піднялися нечистоти. І все це розтікається по всій вулиці. Люди скаржаться, що крім цього стоїть ще й нестерпний сморід. 

Олена Грінштат, полтавка 

- Ситуація у нас відбувається практично регулярно. Раз в три тижні ми звертаємося до служби. ЖЕК приходить, але це не їхнє, а «Водоканалу». 

Олена Грінштат проживає в сусідньому під'їзді, Жінка додає, - всі ці нечистоти вносяться ще й до квартир. 

Олена Грінштат, полтавка 

- Це все тягнеться в квартири та будинки, ми дихаємо цим, бо парує це. Особливо ввечері, коли люди повертаються з роботи. Ніякої реакції у нас немає. 

Додає, чекають комунальників куже три дні. 

Під час зйомки сюжету приїхала бригада з «Полтававодоканалу» та почала працювати. Комунальники почали обдивлятися та з'ясовувати причину аварії. 

За версією людей, проблема з трубою, яка з'єднує колодязі. За коментарем і поясненням ми звернулися до прессекретаря КП «Полтававодоканал». 

Ліана Козмейчук, прессекретар «Полтававодоканалу»

- Сталося засмітчення каналізації побутовим сміттям. Дана ділянка буде додатково обстежена і за необхідності буде залучена спец.техінка для промивки цієї каналізації. На жаль, свідомість полтавців не на належному рівні.  І досить часто в каналізацію кидають те, що мають кидати в сміттєві баки. 

Прессекретар «Полтававодоканалу» каже, викликів за причиною - засмічення - багато. Їздять по черзі за всіма адресами, адже на всіх одночасно не вистачить спец.техніки. 

Стрічка новин