«Консультант роботодавця» – нова послуга центру зайнятості

Допомога не лише безробітним, але й роботодавцям. Відтепер у Полтавському обласному центрі зайнятості діятиме послуга під назвою «консультант роботодавця». Днями на базі центру пройшли дводенні тренінги для фахівців із різних районних філій Полтавщини, на яких вчили більш ефективно підбирати персонал керівникам підприємств або працівникам кадрових служб.

Раніше спеціалісти служби зайнятості концентрувались на тому, аби допомогти шукачам роботи. Проте зараз зрозуміли: важливо зосередити увагу на працедавцях, адже Полтавщина – область, яка стрімко розвивається економічно, говорить Катерина Клавдієва, директорка Полтавського обласного центру зайнятості. 

Катерина Клавдієва, директорка Полтавського обласного центру зайнятості

- Вперше за всю історію служби занятості чисельність безробітних, тобто, тих осіб, які потребують посередництва у працевлаштуванні, а саме допомоги держави, менше, це 51 тисяча, проти заявлених вакансій – 74 тисячі.

Послугу «радник роботодавця» запроваджують вслід за послугою «кар'єрний радник», яка полягала в індивідуальному консультуванні щодо професійної орієнтації та підготовки як безробітних, так і людей, які бажали змінити роботу на кращу.

Катерина Клавдієва, директорка Полтавського обласного центру зайнятості

- Якби ми з 1 січня минулого року не впровадили спочатку «кар'єрного радника», а зараз не почали впроваджувати «радника роботодавця», мабуть, була б глибока криза самої служби зайнятості.

Суть сервісу «Радник роботодавця» – у побудові довірливих стосунків із представником підприємства чи кадрової служби, підборі кадрів на основі вивчення специфіки економічної діяльності закладу чи установи.

Саме цьому нині представники райнних філій центру зайнятості вчаться на тренінгу.

Помічник директора з кадрових питань Юлія Фесенко говорить - послуга з рекрутингу для великих підприємств завжди актуальна. 

Юлія Фесенко, помічник директора з кадрових питань 

- Коли звертаєшся до дівчат, завжди розумієш, що проблема з пошуку персоналу буде не тільки почута, але і вирішена.

Якщо Ви шукаєте роботу, психолог Агнія Строгова радить приносити на співбесіду підготовлену самопрезентацію або портфоліо, дбати про охайний зовнішній вигляд, називати адекватну суму бажаної заробітної плати та бути чесним, якщо запитають про недоліки. Проте, називаючи їх, зазначати, як Ви їх готові виправити.

Агнія Строгова, психолог

- Наприклад, інколи я буваю не досить уважним, тому, щоб це компенсувати, я перевіряю себе. Або інколи я можу запізнитись на роботу, але в такому разі я потім залишаюсь трохи пізніше.

Роботодавцям психолог радить перевіряти вмотивованість потенційного працівника питаннями типу «Ким Ви бачите себе через п'ять років?» або спостерігати за ентузіазмом, з яким шукач розповідає про минулу роботу.

Агнія Строгова, психолог

- Дати загальний опис ситуації, яка в компанії, що стосується цієї професії, і спитати: «Що ви можете порадити, які можна зробити покращення?

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію