Пропозиції від школярів, як покращити освітній процес

А ще питання екології та розвиток спортивного сектору. Всі свої ідеї вони пропопнували очільку міського управління освіти та комісії. Кращі ідеї профінансують та допоможуть з реалізацією.

У залі засідань Полтавської міської ради зібралися учні Полтавських ЗОШ. Упродовж листопада на розгляд комісії подавали проєкти школярі, а цього дня захищають їх. Школярі презентують своє бачення розвитку закладів освіти, де вони навчаються. Вони розробили власні проєкти, які б удосконали та урізноманітнили освітній процес. 

Світлана Нестуля, заступник міського голови з гуманітарних питань

- Ми почали цей проєкт з вересня місяця. Тоді було перше зібрання, тоді був перший штурм мізків, тоді студенти, лідери учнівського самоврядування вперше заявили про те, що вони хочуть брати участь у реалізації таких проєктів. І управління освіти виявило свою волю підтримати реалізацію цих проєктів.

На розгляд комісії представили 22 роботи.

А це учні 13 гімназіії. Їх дуже турбує питання екології. Тож і проєкт їх стосується цієї теми. 

Єлизавета Лукашенко, учениця Полтавської гімназії №13

- Цей кабінет буде розташований на свіжому повітрі, і це не зовсім кабінет. Вона буде містити альпінарії, туї, кущі, дерева, зелень, а ще навіс та огорожу. Ну і проектори для показу проєктів та концертів.

Євгеній Беспалий, учень Полтавської гімназії №13

- Наша мета – створити екоклас в нашій гімназії. Тобто, зробити таку місцину, де ми зможемо проводити уроки та заходи, щоб це було цікаво та корисно для учнів нашої гімназії.

Конкурсна комісія оцінює роботи конкурсантів за такими критеріями - актуальність, зміст, методологія проєкту, ефективність бюджетних витрат.

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського МВК

- Всі без виключення проєкти спрямовані на прокращення освітнього середовища закладу. Ми сподіваємося, що такий конкурс стане щорічним. Це дуже потрібно для дітей. Що головне для дитини? Розуміти, що вона почута, що її ідеї підтримані дорослими. 

Такий конкурс проводиться вперше. Алгоритм простий – після захисту проєктів оберуть кращі і профінансують їх реалізацію. Останню планують на 2020 рік. 

Стрічка новин