Допомогу чорнобильцям з обласного бюджету 2020 року збільшать

З обласного бюджету 2020 року на соціальну допомогу чорнобильцям  спрямують 11 мільйонів гривень, що на 12 % більше ніж нинішнього року.

Про це повідомила директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко на зустрічі з головою ОДА Олегом Синєгубовим і активом громадських організацій чорнобильців. Зустріч відбулась напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 

На заході також були присутні керівники підрозділів облдержадміністрації, які відповідають за  соціальні напрямки. Про проблеми чорнобильців розповів голова Полтавської обласної організації Соціально-екологічної партії „Союз.Чорнобиль.Україна“  Віктор Шкурпела. Він зазначив, що ОТГ краще фінансують програми підтримки чорнобильців, ніж районні та міські ради.

«Учора відбувся круглий стіл в Полтавській облдержадміністрації за участю чорнобильців з міст і районів, на якому нам розповіли, що багато питань нашого соціального захисту, наприклад лікування, відпочинок, вже вирішують, – сказав Віктор Шкурпила. – Залишаються ще питання забезпечення ліками через аптеки комунального підприємства «Полтавафарм».

В.о. директора Полтавського обласного комунального підприємства  „Полтавафарм" Дмитро Майброда зауважив, що до кінця року забезпечать постачання і відпуск лікарських засобів для чорнобильців. Також обговорили питання монетизації пільг на житлово-комунальні послуги. В області проживає 9635 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, із них 3218 встановлено інвалідність

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію