Укрзалізниця вже призначила 26 додаткових поїздів на новорічні свята

Ще для семи поїздів подовжено маршрут.

Укрзалізниця вже призначила 26 додаткових поїздів на новорічні та різдвяні свята. Крім того, для семи поїздів подовжено маршрут, повідомляє пресслужба УЗ. Зазначається, що призначені поїзди курсуватимуть у період з 20 грудня 2019 року по 14 січня 2020 року.

"Загалом завдяки цим поїздам Укрзалізниця запропонує своїм клієнтам додатково близько 300 тис. місць. Найбільше рейсів - 15 - призначено до Західної України, саме цей напрямок користується найбільшим попитом у зимовий період", - йдеться в повідомленні.

Укрзалізниця відкрила зал очікування для військовослужбовців (учасників операції об'єднаних сил) на Центральному залізничному вокзалі станції Київ-Пасажирський.

Для організації цього залу було переобладнано депутатські кімнати. Зал передбачений для короткочасного перебування військовослужбовців (учасників ООС) при наявності посвідчення, яке засвідчує особу і проїзного документа. Зал працює цілодобово. Тут обладнані кімната для прийому їжі, буфет, санітарні кімнати, душ, камери зберігання тощо. Для комфорту відвідувачів тут є м'які місця для сидіння, телевізор, холодильник, бібліотека, розетки для зарядки мобільних пристроїв, доступ до інтернету.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію