П’ятниця 13: п’ять чорних прикмет

П’ятниця 13-го давно обросла забобонами, які обіцяють неприємності та невдачі. Ми зібрали п’ять прикмет, які допоможуть у цей “чорний” день вберегти здоров’я та уникнути негативу.

П’ятниця 13-го здавна оповита містичними оповідями та народними віруваннями, тому розповідаємо п’ять чорних прикмет цієї п’ятниці.

Здоров’я. Виявляється, п’ятниці 13-го бояться навіть медики. Деякі лікарі не призначають на цей день нових операцій, а вже призначені операції переносять. Хірурги переконані, що ризик невдачі в цей день зростає вдвічі. Приміром, британські фахівці в п’ятницю 13-го скасовують 50% операцій.

Кар’єра. Не рекомендується в п’ятницю 13-го розпочинати нову справу. Краще зайнятися звичними та легкими справами, відклавши все найважливіше на інший день. Особливо це стосується зміни роботи. В п’ятницю 13-го краще не ходити на співбесіди, оскільки це може зумовити не надто успішний досвід.

Фінанси. У п’ятницю 13-го краще не брати та не давати гроші в борг. Пам’ятайте, що через гроші можна передати будь-який негатив, а також «вкрасти» фінансовий успіх. Тому постарайтеся уникнути боргів хоча б до заходу сонця. Це вбереже вас від злиднів і фінансових проблем у майбутньому.

Стосунки. У п’ятницю 13-го всі почуття будуть гіпертрофованими, а емоційність — підвищена. Саме це може призвести до гучних скандалів і сварок, які буде непросто вирішити в майбутньому. Контролюйте у цей день свої слова та дії, а також будьте уважними до близьких.

Розваги. Згідно сучасним забобонам, п’ятниця 13 є найнебезпечнішим днем для вірусних атак. До речі, найбільшу кількість антивірусних програм творці встановлювали саме на цей день.

Тому краще зовсім відмовитися від використання гаджетів та інтернету.

Для тих, хто не боїться забобон, ми зібрали 6 варіантів ворожінь на Андрія.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію