В Полтаві нагородили переможців конкурсу «Молодь року-2019»

Це – традиційний конкурс, впроваджений та реалізований міською владою, на якому щороку відзначають найактивніших та найперспективніших молодих митців, політиків, благодійників, спортсменів, громадських діячів, представників ЗМІ та інших сфер суспільства. Урочисту церемонію нагородження провели у Художньому музеї імені Ярошенка.

Цього року переможців обирали не представники спеціальної комісії, а самі люди. Голосували за претендентів на сайті «0532.ua». Умови - один голос із однієї IP-адреси. Переможець у номінації «Громадський діяч року»,  ексмер студентської ради Сергій Шабельник говорить - передусім вдячний за підтримку своїй команді. 

Сергій Шабельник, переможець у номінації «Громадський діяч року»

- Я пишаюсь тією командою, яка мені допомогла це все зробити, з якими ми разом працювали, це студенти всього міста Полтави, які мене підтримували, з якими ми реалізовували різні проєкти, я дуже вдячний саме їм.

Заступниця директора парку «Перемога» Катерина Бабіч перемогла у номінації «Муніципальний працівник року». Ділиться - це величезний кредит довіри від громади. 

Катерина Бабіч, перемогла у номінації «Муніципальний працівник року»

- Ця перемога – вона точно не моя. Це перемога всіх працівників, які були задіяні у створенні змін і наразі вони продовжують працювати назагал. 

«Молодий митець року», хореограф, тренер, учасник телешоу «Танцюють всі» - Олександр Білоконь мріє й надалі розвивати танцювальне мистецтво, передусім - передаючі свій досвід й вміння учням.

Олександр Білоконь, переможець у номінації «Молодий митець року»

- Просто хочеться підняти український рівень хореографії на такий рівень, щоб про Україну дізналась вся наша планета, про нас говорили і говорили хороші речі.

Із незначним відривом голосів у номінації «Молодий політик» переміг Вадим Ямщиков. Із особистих здобутків депутат називає розпочату роботу по облаштуванню паркової зониу мікрорайоні Браїлки, налаштовану комунікацію із полтавцями.

Вадим Ямщиков, переможець у номінації «Молодий політик року»

- Уніфікація адресних табличок, прибирання з  центру міста тимчасових споруд, приведення до ладу літніх майданчиків. Багато чого ми зробили за ці роки. 

Всього номінацій 12. Переможці отримали 5 тисяч гривень з міського бюджету. До слова, звання «Журналіста року» виборола кореспондентка телеканалу «Центральний» Юлія Бардиш. 

Олег Бєлоножко, депутат Полтавської міської ради

- Саме за такою молоддю ми маємо і вбачаємо гарне, яскраве майбутнє, розвиток нашого міста. Тому найголовніше наше завдання, як міської влади, забезпечити всі умови для реалізації їхніх проєктів, їхніх думок, мати можливість дослухатись до молоді, дослухатись і підтримувати. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію