Звільнений моряк Богдан Головаш отримав Нагрудний знак Полтавської обласної ради

За особливі мужність і героїзм, виявлені під час захисту незалежності та територіальної цілісності України, високий патріотизм, вірність Військовій присязі розпорядженням голови Полтавської обласної ради Нагрудним  знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України» нагороджено  Богдана Головаша - лейтенанта ВМФ України.

Цю почесну відзнаку обласного рівня у присутності депутатів міської ради та представників громади Кременчука вручив міський голова Віталій Малецький. Про це йдеться на сайті Кременчуцької міської ради.

Нагадаємо, минулого року під час навчального морського походу в Азовському морі наш земляк, на той час старший матрос малого броньованого катера «Бердянськ» Богдан Головаш, після майже добової артилерійської атаки російського флоту потрапив у полон. Разом із 23 своїми товаришами він пробув у російських застінках 9 місяців, де проявив незламність духу, не зрадив присязі, дану ним  на вірність Україні та українському народові. У вересні цього року молодого морського офіцера Богдана Головаша звільнили шляхом двостороннього обміну полонених.

Вже  на рідній землі за особливі заслуги перед Батьківщиною, виявлені при захисті інтересів держави та суспільства, за вірність українському народові, військовій присязі, відвагу при виконанні військового обов’язку, мужність, стійкість, самовідданість громада Кременчука  Богдана Головаша було нагороджено почесним знаком «За заслуги перед містом».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію