У Полтаві звільнили двох керівників управлінь міськвиконкому

Мова – про очільника управління охорони здоров'я Сергія Котова та про начальницю управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олену Бабенко. Що стало причиною звільнення та як на таку новину відреагували посадовці – у наступному сюжеті.

Сьогодні близько 8 ранку начальника управління охорони здоров’я Сергія Котова і начальницю управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олену Бабенко викликали на нараду до кабінету секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти. Там їм оголосили, що відсьогодні вони звільнені. За словами пані Олена, для неї таке рішення було неочікуваним. Звільнення відбулося на основі скасування розпорядження про звільнення начальників у кінці цього року і повернення в дію старого розпорядження, у якому дата звільнення – 11 грудня.

Олена Бабенко, екс-начальниця управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського МВК

- Я не скажу, що всі отримали задоволення від цієї інформації. Безперечно, це був шок, це був стрес, це була неприємна така хвиля. Коли ми запитали, що у вас є за претензії, чи, можливо, якісь нюанси, нам абсолютно нічого не повідомили. Сказали, що запропонувати нам у стінах міської ради нічого не можуть. Власне, ніякої рівнозначної посади. Ну і на цьому ми маємо бути вільні.

Олександр Шамота пояснив: посадовців звільнили через реорганізацію. А саме – створення нового Департаменту культури, молоді та спорту та Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Посадові особи були попереджені про відповідне звільнення два місяці тому - 11 жовтня. Сьогодні сплив термін, відповідно, було підписано розпорядження про їх звільнення. Термін, за який ми повинні попередити особу щодо скорочення її посади, відповідно, звільнення - 2 місяці.

Начальник управління охорони здоров’я Сергій Котов коментувати ситуацію відмовився. Одна з претенденток на посаду новоствореного Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку – членкиня команди «Рідне місто» Вікторія Лоза.

Вікторія Лоза, заступниця начальника управління охорони здоров'я Полтавського МВК

- Я не претендую на місце Котова Сергія, тому що це посада, яку має займати людина з медичною освітою. Я претендуватиму й буду подавати свої документи на Конкурс директора Департаменту охорони здоров'я і соціального розвитку. Я маю для цього освіту, я – магістр менеджменту з організації і я управлінець.

Скорочена Олена Бабенко змагатиметься в конкурсі на посаду вже в новоствореному департаменті.

Стрічка новин