В'ячеслав Кириленко, голова політради блоку «Наша Україна - Народна самооборона», сьогодні знову відвідав Полтаву

«Ми розробили новий закон «Про статус народних депутатів», і він входить до 10-15 першочергових декументів, які ми представимо ще до 30 вересня», – зазначив він на зустрічі з журналістами. Крім ряду інших питань, блок береться реалізувати всі нові соціальні ініціативи Президента.

Розпочав зустріч з журналістами голова політради блоку «Наша Україна - Народна самооборона» з вибачень за запізнення. Команда блоку продовжує працювати у містах і містечках України, спілкуючись з людьми, і не тільки про вибори, зазначив В'ячеслав Кириленко. «Наша Україна-Народна самооборона» продовжує наполягати на своєму першочерговому завданні – подоланні політичної корупції. І старт цього процесу бачить в скасуванні депутатської недоторканості, пільг і привілеїв. Блок жорстко налаштований в перші ж дні роботи нового парламенту ухвалити необхідні поправки, зазначив В'ячеслав Кириленко. І виказав здивування намаганням опонентів скликати сесію Верховної Ради для того, щоб ніби-то скасувати депутатську недоторканість.

Блок «Наша Україна-Народна самооборона» береться також реалізувати всі нові соціальні ініціативи Президента: збільшити допомогу при народженні дітей, ліквідувати пенсійну «зрівнялівку», підвищити мінімальну зарплатню. Також об'єднані партії планують ввести ряд судових законопроектів, в тому числі – і про виборність суддів, зазначив В'ячеслав Кириленко.

Готує блок і новий податковий кодекс, а також цілком підтримує зміни в Конституцію посередництвом всенародного референдуму. Якщо для всіх цих нововведень у «Нашої України-Народної самооборони» не вистачить голосів в новому парламенті, блок готовий об'єднатися з бютівцями. І ні з ким іншим – більш широкої коаліції, хтоб що не говорив, не буде. Блок «Наша Україна - Народна Самоборона» налаштований тільки на перемогу, перемогу демократичних сил, наголосив В'ячеслав Кириленко.

Стрічка новин