Випускникам Полтавської політехніки вручили погони «молодший лейтенант запасу»

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» до Дня Збройних Сил України відбулися урочистості з нагоди вручення офіцерських погонів цьогорічним випускникам кафедри військової підготовки. Після присвоєння офіцерського звання випускники за бажанням можуть вступити на військову службу за контрактом на посади офіцерського складу.

Цей день - особливий для полтавського вишу. Адже у 2015 році Міністерство оборони України довірило університету розпочати підготовку офіцерів запасу. Навчання на кафедрі військової підготовки проводиться протягом двох років. Окрім аудиторних занять в університеті, включає тритижневий навчальний збір після першого року підготовки та тридцятиденний збір на базі 179-го навчально- тренувального центру після другого року підготовки. І за чотири роки офіцерські погони молодшого лейтинанта отримали кілька сотень студентів. На навчальних зборах майбутні офіцери запасу виконують практичні вправи з загальновійськової підготовки, зокрема, підготовки техніки зв’язку до бойового застосування, удосконалюють навички з експлуатації і ремонту озброєння і військової техніки.

Анатолій Мартиненко, проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку інфраструктури Полтавської політехніки

- Cьогодні я хочу привітанти ветеранві ЗСУ зі святом, адже ви стояли у витоків створення Збройних Сил, я хочу привітати випускників військової кафедри, які в майбутньому стануть на захист нашої Вітчизни. Для того, щоб успішно воювати, треба добре і відмінно вчитися, про що вас вчили наші викладачі. Наша кафедра військової підготовки є складовою частиною ЗСУ, адже наші професіонали-викладачі готують майбутніх офіцерів для ЗСУ.

Військова кафедра університету має необхідні, кваліфіковані кадри та відповідну матеріально-технічну базу для підготовки висококвалікованих офіцерів для Збройних сил України.

Дмитро Губський, військовий комісар Полтавської області

- Починаючи з 14 року, коли народ України волонтерським рухом надавав допомогу ЗСУ стати з колін і міцно утримувати позиції тому, хто свідомо вибрав шлях стати військовим, будь ласка, запрошую.

Після присвоєння офіцерського звання випускники за бажанням можуть вступити на військову службу за контрактом на посади офіцерського складу. Під час урочистостей кращі студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» отримали грамоти вишу та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у війні на сході України. Зокрема, квіти лягли й до пам’ятної дошки випускнику університету, бійцю полку «Азов» Дмитру Коряку, який загинув у лютому 2015 року на Донеччині.  

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію